Szafa warsztatowa

Meble metalowe od producenta

Z naszej oferty szaf warsztatowych każdy wybierze sobie właściwy mebel metalowy do każdego warsztatu i na każdy sprzęt. Niezwykle wytrzymałe i praktyczne metalowe szafy warsztatowe sprawdzają się w każdych warunkach. W szafach możliwe jest ustawienie półek na dowolnej wysokości – otwory mocujące są wykonane co 25 mm. Uchwyt drzwiowy wyposażony jest w zamek zabezpieczający z blokadą w dwóch punktach. W szafach możemy zastosować szuflady wysuwane, półki perforowane, półko-wanienki, skrytki, pojemniki warsztatowe, ścianki perforowane do zawieszania narzędzi i inne wyposażenie według życzeń klientów.


 SZAFY WARSZTATOWE NARZĘDZIOWE Z PÓŁKAMI            SZAFY WARSZTATOWE SWM
      Szafy warsztatowe z półkami, tanie narzędziowe szafy,producent mebli metalowych,

Szafy warsztatowe SWM, z półkami, z pojemnikami,narzędziowe,do warsztatu,producent szaf metalowych

   
              SZAFY WARSZTATOWE SLS
               SZAFY WARSZTATOWE SL
Szafy warsztatowe SLS, z wysuwanymi szufladami, półki ocynkowane,producent szaf metalowych Szafy warsztatowe SL, z wysuwanymi szufladami, półki ocynkowane, skrytki,producent szaf metalowych

 

             SZAFY WARSZTATOWE SFR           SZAFY WARSZTATOWE UWS i SMD
Szafy warsztatowe SFR,ze skrytkami, skrytkowe bez drzwi, z drzwiami,producent szaf metalowych    Szafy warsztatowe UWS,SMD,z pulpitem półko-wanienkami, narzędziowe szafy,producent szaf metalowych

 

Wśród oferowanych mebli znajdują się także niezbędne w każdym warsztacie szafki i ścianki narzędziowe. W tej kategorii polecamy m.in. meble wiszące – szafki służące bezpiecznemu przechowywaniu i uporządkowaniu w jednym miejscu wszelkich potrzebnych do pracy narzędzi, a także szafki wolnostojące.

Ofertę mebli warsztatowych uzupełniają dodatkowo pojemne szafy i funkcjonalne wózki na kółkach. W danej kategorii odnaleźć można również szafy na komputer przemysłowy oraz specjalne szafy na środki chemiczne, które służą przechowywaniu m.in. niebezpiecznych chemikaliów.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami. Klikając w wybraną kategorię, przejdziecie Państwo do wykazu oferowanych przez nas mebli warsztatowych z danego segmentu. Zachęcamy do składania zamówień.

 

 


Meble warsztatowe, wyposażenie warsztatów, tanie stoły i szafy warsztatowe, meble metalowe, producent


Zapewniamy atrakcyjne ceny, projekt ustawienia mebli i krótkie terminy realizacji.

Szukasz mebli warsztatowych ? Skontaktuj się z Działem Handlowym Profesmeb.


Biuro obsługi klienta:

biuro@profesmeb.pl

handlowy@profesmeb.pl

INFOLINIA:

tel. 503 513 333, 503-513-550 , 503-513-509

tel. (61) 623-22-83

fax. (61) 623-24-77

Towar dostarczamy na terenie całego kraju.


Sklep internetowy Shoper.pl