Stoły warsztatowe Techno Expert 

Meble warsztatowe muszą być trwałe i bezpieczne. Takimi kryteriami kierujemy się w doborze tego typu wyposażenia. Wiemy, czego od nas oczekujesz, zamawiając blaty robocze. Dlatego w naszej ofercie znalazły się wysokiej jakości stoły techno expert. Elementy nośne wykonane są z 3 mm profilowanej blachy stalowej. Pokryta jest ona lakierem proszkowym. Nośność takiego stołu w zależności od modelu wynosi od 450 do 1350 kg. Płyta osadzona na ramie przygotowana jest z wytrzymałej sklejki drewnianej o grubości 40 mm.

Linia techno expert przystosowana jest do samodzielnego konfigurowania i składania. Masz pełną dowolność w wyborze układu szuflad, półek i drzwiczek z tej serii. Należy tu podkreślić wygodę użytkowania stołu warsztatowego. Każda z szuflad ma poręczny uchwyt wykonany z aluminium. Istnieje opcja zamieszczenia karty informacyjnej lub opisowej. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie pomagające w organizacji stanowiska pracy. Zwłaszcza jeśli korzysta z niego więcej niż jedna osoba w układzie zmianowym.

Wysuwane organizery na narzędzia mogą być zamykane za pomocą centralnego zamka. W momencie przekręcenia kluczyka zamykany jest cały pion. Dzięki temu osoby nieupoważnione nie mają dostępu do zawartości schowanej w stole techno. Opcjonalnie można dokupić specjalne wykładziny antypoślizgowe, przegrody oraz pojemniki. Dostępne są również niestandardowe blaty. Na indywidualne zamówienie przygotujemy z ocynkowanej lub kwasoodpornej blachy. Stoły warsztatowe mają regulowaną wysokość nóg.

Sklep internetowy Shoper.pl