SZAFKI PRACOWNICZE BHP PROFESMEB

Meble szatniowe dla pracowników przede wszystkim powinny być solidne oraz odpowiednio dopasowane do potrzeb i specyfiki pracy osób zatrudnionych w danej firmie. Profesmeb od początku swojej działalności stawiał na jakość oferowanych produktów, bogatą kolorystykę a przede wszystkim na kompleksową i rzetelną obsługę każdego klienta.

Nasza firma od wielu lat jest liderem na polskim rynku w dziedzinie dostaw wyposażenia w szczególności szaf do szatni pracowniczych małych i dużych przedsiębiorstw, szkół, hoteli, basenów, szpitali i instytucji państwowych. Warto zdecydować się na szafki do szatni pracowniczej pochodzące od zaufanego producenta. Firma Profesmeb Meble Metalowe Meble Biurowe specjalizuje się w sprzedaży szafek metalowych produkowanych z myślą o różnych branżach. W ofercie posiadamy szafki na odzież, szafki bhp z dodatkowym podziałem na odzież czystą i brudną, szafki typu L, szafki szkolne ubraniowe, skrytkowe, szafki do zbierania odzieży brudnej i wydawania odzieży czystej, szafki śniadaniowe i wiele innych mebli metalowych, które poprawiają funkcjonowanie pracy w każdej firmie.

Najważniejsze cechy i produkcja szaf pracowniczych Profesmeb

Oferowane przez firmę Profesmeb meble metalowe takie jak szafki pracownicze, szafy szatniowe, ubraniowe bhp oraz socjalne, produkowane są zgodnie z polskimi normami w oparciu o systemy zarządzania jakością i środowiskiem ISO 9001:2008, ISO 14001:2004

Dzięki zespołowej pracy wykorzystywanej podczas procesów produkcyjnych, nadzorowanej przez ustalony system przepływu informacji i współpracy z dostawcami osiąga się wiele korzyści, które finalnie przekładają się na możliwie najlepszy produkt taki jak solidne i bezpieczne szafki bhp, które są bardzo wytrzymałe a co za tym idzie przeznaczone do wieloletniego użytkowania nawet w trudnych warunkach.

W celu wyprodukowania metalowych szafek zgodnych z dopuszczającymi normami musi być spełnionych kilka warunków. Najważniejsze z nich to użycie bezpiecznych i sprawdzonych komponentów takich jak solidna blacha zimnowalcowana czarna i ocynkowana, farba proszkowa z atestem PZH, dzięki czemu wszystkie meble metalowe mają atest Polskiego Związku Higieny i są dopuszczone do kontaktu z żywnością ( np. szafki śniadaniowe, szafy skrytkowe do jadalni lub na stołówkę ), szafki szkolne dla uczniów również mają atest PZH dzięki czemu mogą swobodnie zostać wykorzystane do wyposażenia szatni szkolnej, sali gimnastycznej lub po prostu mogą służyć w szkole jako szafki na książki i plecaki w których uczniowie często przechowują śniadania. Ta sama sytuacja dotyczy również szaf szatniowych bhp do zakładów pracy. Każda szafka lub szafa metalowa pracownicza posiada odpowiedni certyfikat, atest wytrzymałości oraz atest PZH.

Producent mebli metalowych, szafek ubraniowych, szkolnych, skrytkowych, na odzież, sejfów i szaf ognioodpornych malow Profesmeb,

Kolejny istotnym elementem wpływającym na jakość szaf metalowych oraz ich bezpieczeństwo i zgodność z normami jest odpowiednio przygotowany park maszynowy. Nowoczesny sposób wykrawania blachy z dokładnością do 0,25 milimetra pozwala firmie Profesmeb oferować meble o powtarzalnych wymiarach, najnowocześniejsze na świecie metody zgrzewania ciągle udoskonalane przez zatrudnionych specjalistów spowodowały, że nasze szafy metalowe takie jak szafki pracownicze bhp zostały wyróżnione przez specjalistów.

Malowanie proszkowe szaf pracowniczych Profesmeb

Wszystkie nasze meble metalowe takie jak szafki socjalne, szatniowe, pracownicze bhp oraz szafy biurowe, szkolne, warsztatowe i medyczne przed pomalowaniem proszkowym zostają poddane specjalnemu procesowi fosforowania żelazowego, który kilkanaście razy bardziej wydłuża żywotność powłoki lakierniczej w porównaniu do tradycyjnej metody malowania proszkowego. Dzięki tej metodzie przygotowania stali, meble metalowe są bardziej odporne na urazy mechaniczne, ale także na różne niekorzystne czynniki takie jak wysokie i niskie temperatury, działanie substancji chemicznych czy korozję. Dodatkowo wszystkie szafy ubraniowe bhp, szafki szkolne, basenowe wyposażamy w nowoczesne wywietrzniki zapewniającą odpowiednią cyrkulację powietrza. Nowoczesna perforacja z zastrzeżonym znakiem produkcyjnym sprawia, że szafy ubraniowe dla pracowników wyglądają dziś zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. To ważne, aby pracownicy korzystający z szafek ubraniowych w szatniach czuli się komfortowo a przechowywane wewnątrz komór szaf rzeczy osobiste były świeże i bardzo bezpieczne. Pomaga w tym specjalny profil wzmacniający drzwi, który dodatkowo chroni zawartość przed kradzieżą.

W naszej ofercie kolorystycznej posiadamy 16 standardowych kolorów malowania RAL. Oczywiście za dopłatą możemy pomalować szafy na dowolny kolor z pełnej palety RAL. Dopuszczamy malowanie szaf w dwóch kolorach jak również opcję mix w której wykorzystujemy kilka kolorów na drzwiach szafy.

Kolorystyka malowania szaf Profesmeb standard

W ofercie Premium wprowadziliśmy malowanie drzwi i szaf metalowych nowatorską techniką OMBRE.

Jest to nowość na rynku krajowym i europejskim, zastrzeżona w Urzędzie Patentowym jako wzór przemysłowy.

Słowo OMBRE pochodzi z francuskiego, tłumaczone jest jako "cień". Oznacza stopniowe rozjaśnianie, a interpretując dosyć swobodnie: przechodzenie jednego koloru w inny.

W technice OMBRE tej można łączyć dowolne kolory z palety RAL, tworząc oryginalne i niepowtarzalne zestawienia.

Niemożliwe jest wykonanie dwóch identycznych połączeń, przez co np. cała szafka staje się bajecznie kolorowa i unikatowa. Ta metoda malowania pozwala stworzyć niekonwencjonalne, bardzo widowiskowe i oryginalne zestawienia kolorystyczne, co ma wpływ na estetyczny odbiór całej szafki. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Jeśli szukacie Państwo oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań i chcielibyście w nowoczesny sposób zaprojektować swoje szatnie to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nowoczesne malowanie proszkowe OMBRE, Profesmeb Malow producent szafek metalowych, szafy ubraniowe bhp, szkolne ,śniadaniowe


Zamki stosowane w szafach metalowych Profesmeb

Szafki pracownicze, socjalne, szatniowe standardowo wyposażone są w zamek kluczowy 1 pkt ( ryglowanie drzwi w 1 punkcie lub w 3 punktach za pomocą prętów ryglujących góra dół ), lub na kłódkę również 1 lub 3 pkt. Zamek kluczowy zawiera zestaw dwóch kluczy. Każdy zamek do szafki bhp stosowany w firmie Profesmeb jest wyposażony w system Master Key. Dzięki temu upoważniony pracownik ma dostęp do wszystkich szafek za pomocą tego samego klucza. Stanowi to zarówno ułatwienie dla użytkowników w sytuacji zagubienia klucza lub innych awaryjnych sytuacji.

Wśród opcji dostępnych na życzenie klienta są również zamki na szyfr – tzw. zamki szyfrowe mechaniczne lub zamki elektroniczne. Są to rozwiązania często stosowane w szatniach gdzie z jednej szafki korzysta kilka osób. Każdy pracownik może ustawić w zamku swój indywidualny kod.

W szafkach skrytkowych i depozytowych często stosujemy też zamek na monetę zwrotną lub bezzwrotną. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się w sklepach, uczelniach czy na zamkniętych salach zabaw dla dzieci.

zamek do szafki pracowniczej, zamek do SUM, zamki malow, eurolocks, zamki do szaf metalowych, zamek 1pkt, zamek 3pkt do szafku ubraniowej,zamek szyfrowy, na monetę

Szeroka oferta szaf metalowych Profesmeb

W naszej kompleksowej ofercie wyposażenia dla firm znajduje się kilkadziesiąt różnych rodzajów szafek wykonanych z metalu. Zaprojektowano je w odpowiedzi na pojawiające się potrzeby rynku.

Oprócz standardowych szaf jednokomorowych – jednodrzwiowych najczęściej klienci wybierają szafy ubraniowe SUM WEMO: dwudrzwiowe bez przegrody jak Sum 310w, Sum 320w (dwudrzwiowa szafka bhp) i Sum 330w, Sum 340w( czterodrzwiowa szafa bhp) lub dwudrzwiowe szafy z podziałem odzieży czystej i brudnej takie jak Sum 410w, dwudrzwiowa szafka Sum 420w i trzydrzwiowa szafka Sum 430w. Takie rozwiązanie stosowane jest w szatniach gdzie rzeczy osobiste nie mogą mieć kontaktu z odzieżą roboczą.

Bardzo często klienci wybierają również szafy skrytkowo – ubraniowe, które na małej powierzchni pozwalają rozmieścić większość ilość komór. Szafki ubraniowe skrytkowe SUS WEMO o szerokości komory 30cm to np. SUS 312w, SUS 322w(szafa 4 drzwiowa), SUS 332w, SUS 342w (szafa 8 komór). Szafki wyposażone są od 2 do 8 komór. Takie rozwiązania idealnie sprawdzają się w szatniach siłowni, klubach fitness, w szatniach szkolnych jako szafki szkolne dla ucznia.

W szatniach pracowniczych gdzie potrzebna jest większa przestrzeń w szafce, proponujemy szafy skrytkowe SUS WEMO o szerokości komór 40cm np. SUS 412w, SUS 422w ( czterodrzwiowa), SUS 432, SUS 442w ( 8 komorowa).

Kolejny model szaf ubraniowych bhp jest szafa z drzwiami L. Szafki pracownicze L produkowane są również w dwóch szerokościach komór: drzwi L 30cm to szafki np. Sul 31w, Sul 32w (szafka 4 drzwiowa L), Sul 33w, Sul 34w( szafa 8 drzwiowa L), natomiast szafy szatniowe L o szerokości drzwi 40cm to szafki np. Sul 41w, Sul 42w ( szafka 4 drzwiowa L), Sul 43w (szafa 8 drzwi L)

Szafy metalowe BHP mogą posiadać dodatkowe wyposażenie takie jak nóżki z regulacją poziomu, daszek skośny, dodatkowe półki. Szafy pracownicze bardzo często montowane są na specjalnych podstawach z ławką do siedzenia. Podstawy występują w opcji stałej lub wysuwanej. Siedzisko podstaw do szafek bhp występuje w opcji z drewna lakierowanego lub PCV odpornego na zabrudzenia. Siedzisko PCV stosowane jest w szatniach przemysłu spożywczego.W ofercie Profesmeb występują również podstawy do szaf pracowniczych bez siedziska.

Meble metalowe i biurowe Profesmeb, producent szaf metalowych, szafki pracownicze, socjalne bhp, szafki szkolne, skrytkowe, śniadaniowe, szafy biurowe, warsztatowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą szafek do szatni i innych mebli metalowych takich jak szafy biurowe na dokumenty SBM(metalowe szafy na akta), szafy kartotekowe SZK o formacie A4 lub B5 na dokumentację medyczną, szafy i wózki na laptopy typu SZNL i WNL oraz szafy na telefony komórkowe WSS, szafy z kontrolą dostępu RFID, szafy i stoły warsztatowe Techno Expert i Techno Light.

SEJFY i SZAFY OGNIOODPORNE - ANTYWŁAMANIOWE - KASY PANCERNE

Profesmeb to nie tylko meble metalowe lekkie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie sejfów i cięzkich szaf pancernych.

Dysponujemy bardzo szeroką ofertą sejfów do biura jak i do domu. Sejfy dzielimy na kilka typów: do przechowywania wartości pieniężnych, szafy i sejfy na broń, szafy i sejfy ognioodporne.

Specjalizujemy się w sprzedaży takich typów jak: sejfy ognioodporne VALBERG, najczęściej proponujemy modele: sejf ognioodporny FRS z zamkiem elektronicznym, sejf ASG, sejf ASF, sejf GARDIAN. Wszystkie te sejfy ognioodporne posiadają certyfikat i atest na włamanie – klasa S2, kl.1, kl.2.

Sejfy i szafy ognioodporne Valberg posiadają certyfikat ECBS. ECB-S to największa międzynarodowa jednostka certyfikująca produkty z branży zabezpieczeń, zrzeszająca najbardziej prestiżowe instytuty badawcze w Europie. Posiadanie certyfikatu ECB-S to potwierdzenie najwyższych standardów ochrony.

Szafy ognioodporne typu Brandmauer idealnie sprawdza się w biurach gdzie wystarczy szafa z testem fabrycznym. Są to szafy o podwyższonej odporności na ogień, które są zdecydowanie tańsze niż szafy i sejfy ognioodporne z pełnym certyfikatem i atestem na ognień. Najczęściej kupowanym przez klientów modelem jest Szafa BM 1993 i Szafa BM 1951, są to duże szafy ognioodporne z odpornością 30 minut w których można przechować dokumenty, segregatory i inne przedmioty codziennego użytku.

Wszystkie szafy i sejfy ognioodporne mogą być wyposażone w zamki kluczowe i elektroniczne jak również szyfrowe.

Wśród naszych sejfów ważna rolę odgrywa również marka Chubbsafes – ponad 200 lat tradycji w produkcji sejfów i szaf ognioodpornych.

Sejfy i szafy Chubbsafes są znane i cenione za unikatową kombinację solidności, niezawodności działania oraz nowoczesnego designu. Marka Chubbsafes to połączenie doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa z innowacjami technologicznymi, w wyniku którego tworzone są produkty zapewniające optymalną ochronę przed kradzieżą, pożarem czy wykorzystaniem materiałów wybuchowych. Sejfy ognioodporne Chubbsafes poddawane są rygorystycznym testom przez niezależne, międzynarodowe jednostki akredytujące w celu gwarancji najlepszej dostępnej ochrony.

REGAŁY METALOWE DO ARCHIWUM I REGAŁY MAGAZYNOWE

W swojej ofercie posiadamy kilka rozwiązań regałów metalowych przeznaczonych do wyposażania powierzchni archiwum, jak i magazynu.

Są to solidne regały archiwalne pozwalające funkcjonalnie przechowywać wszelkie ważne dokumenty w teczkach i segregatorach oraz wytrzymałe regały magazynowe, na półkach których posegregujecie Państwo towary. Regały magazynowe i archiwalne występują w opcji wtykowej, zaciskowej oraz skręcanej na śruby. Dostępne w naszej ofercie regały jezdne ( regały przesuwne ) z napędem mechanicznym pozwolą maksymalnie wykorzystać powierzchnię magazynową. Zastosowany w ich konstrukcji mechanizm przesuwu umożliwi idealną organizację przestrzeni pomieszczenia, w której będą się znajdowały. Kompleksowo zwarte regały zajmują o wiele mniej miejsca niż te tradycyjne. W każdej chwili można odsunąć jeden z nich, aby uzyskać dostęp do potrzebnych dokumentów.

Proponowane regały posiadają ochronę przed przypadkowym przesuwem, a także blokadę, która zapewni bezproblemowe zamknięcie całego ciągu. Są one całkowicie bezpieczne. Każdy zamawiający ma możliwość indywidualnego doboru parametrów regałów.

Meble metalowe modyfikowane

Nasz oferta szaf metalowych to nie tylko produkcja standardowa. Proponujemy Państwu wszelkiego rodzaju modyfikacje szaf i innych mebli. Wymiary możemy dopasować ściśle pod życzenie klienta. Oczywiście są sytuacje w których mogą wystąpić pewnego rodzaju ograniczenia w produkcji szaf metalowych, ale są to sytuację bardzo wyjątkowe i należą do rzadkości. Przy konstruowaniu mebli metalowych modyfikowanych zawsze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia przygotowujemy projekt, który po akceptacji jest wdrażany do produkcji.

Realizujemy zamówienia specjalne. Każda dostępna w sklepie szafa może zostać zmodyfikowana według specyfikacji wysłanych przez Klienta. Dotyczy to zarówno ich wymiarów, jak i pozostałych elementów wyposażenia. Jeśli szafka pracownicza będzie mogła zostać przeprojektowana w wyznaczony sposób, z przyjemnością podejmiemy się takiego zadania.

Nowoczesne meble metalowe

Meble metalowe to nie tylko szatnia czy warsztat. Meble metalowe to również nowoczesne, funkcjonalne, designerskie biuro, ale również oryginalne mieszkanie. MEBLE LOV.

Zestaw mebli LOV, nowoczesne meble metalowe MALOW PROFESMEB, producent szaf metalowych

Taka również jest nasza ostatnia seria mebli LOV – zaprojektowana przy współpracy z młodą projektantką Aleksandrą Jakuć.

Meble LOV to przede wszystkim funkcjonalna uniwersalność, zamknięta w klasycznej, industrialnej formie. Stworzyliśmy system, który dostosowuje się zarówno do pomieszczeń biurowych, jak i mieszkalnych, za każdym razem nadając wnętrzom wyrazisty charakter. W jego skład wchodzą szafy, szafki, biurko (z możliwością regulacji i zdejmowania nakładek) oraz stolik kawowy. Poza uniwersalnością, głównym założeniem przy projektowaniu była chęć stworzenia minimalistycznych form, z zachowaniem proporcjonalnej lekkości i elegancji we współczesnym wydaniu. Mam nadzieję, że kontynuację historii o LOV będą dopisywali ich usatysfakcjonowani odbiorcy…”

SZAFY GEOMETRYCZNE

Szafy Geometryczne to nowatorskie, ciekawe rozwiązanie do pomieszczeń socjalnych i szatni pracowniczych. Pozwalają ciekawie zagospodarować pomieszczenia, zapewniając jednocześnie funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Można z nich tworzyć zabudowy w kształcie okręgów, półokręgów, narożne. Dzięki takim rozwiązaniom i szerokiej palecie kolorystycznej oraz możliwości nadruków UV na drzwiach, szafy ubraniowe świetnie wpisują się w nowoczesne wnętrza i stają się ich ozdobą.

Szafy metalowe geometryczne Profesmeb Malow, producent mebli metalowych

Szafy przedstawione na zdjęciach mają nadruki na drzwiach i wyposażone są w zamki elektroniczne VERSA (na zamówienie specjalne)

  • Rozwiązania zamków elektronicznych Versa Standard RFID bezproblemowo integrują się do środowiska roboczego, zapewniając jednocześnie zwiększone bezpieczeństwo i ochronę.
  • Zamki działają przy użyciu dotykowego interfejsu RFID. Do zestawu dołączona jest karta lub opaska na rękę RFID oraz klucze programujące.
  • Zamki zapewniają żywotność baterii na 54 000 cykli otwarcia lub zamknięcia.

Zamki Versa Standard mają opcję programowania i zarządzania zamkami za pomocą urządzenia mobilnego. Aplikacja mobilna umożliwia uproszczone programowanie, zarządzanie i ścieżkę audytu. Aplikacja mobilna zapisuje np. godziny otwarcia, zamknięcia wraz z nazwą użytkownika.

Realizacja i dostawa szafek na terenie całego kraju.

Proponujemy pełen zakres usług począwszy od etapu planowania aranżacji, projektowania mebli, a na całkowitej realizacji zamówień we wskazanym przez Klienta miejscu kończąc. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Poznań jednak nasze meble metalowe i biurowe dostarczamy na terenie całej Polski. Wyposażamy obiekty produkcyjne, szkolne, medyczne, handlowe nie tylko w Wielkopolsce, ale także na terenie całego kraju. Docieramy do dużych i małych miast poprawiając standardy pracy w tysiącach firm każdego roku.

W większości nasze metalowe szafki dostarczane są w całości i nie wymagają czasochłonnego montażu.

Mamy nadzieję, że zainteresują Państwa profesjonalne meble metalowe i biurowe z oferty Profesmeb. Jakość wykonania naszych mebli np. szaf pracowniczych bhp jest na najwyższym poziomie a niska cena będzie gwarantem zadowolenia każdego klienta.

Nasz dział handlowy chętnie pomoże Państwu dobrać odpowiedni dla siebie model szafek bhp, szaf biurowych, sejfów czy regałów przygotowując jednocześnie indywidualną, najlepszą ofertę cenową.

Tanie szafki szatniowe, tanie szafki pracownicze bhp, tanie szafy ubraniowe to nie tylko hasła reklamowe..

Profesmeb nie tylko dba o jakość oferowanych wyrobów, ale również o dobrą cenę i zadowolenie klienta.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółów dotyczących produktów.

Zapraszamy do współpracy !!!

Wybrane oferty promocyjne:

Promocje-Profesmeb-tanie-szafy-sejfy-ognioodporne-valberg-chubbsafes-tanie-szafki-pracownicze-bhp-sum-sul-sus-tanie-szafy-aktowe-sbm-kartotekowe-szk-producent-malow-szaf-metalowych-szafa-do-szatni-sejf-do-biura-sejf-domowy

Sklep internetowy Shoper.pl