Szafy warsztatowe SLS

Odpowiednie wyposażenie warsztatu to połowa sukcesu. Znajdujące się w naszej ofercie szafy SLS to coś, co może przydać się mechanikom samochodowym. Znaleźć je można w narzędziowniach ślusarza oraz w dużych halach produkcyjnych. Wykonane są z metalu odpornego na trudne warunki panujące w specjalistycznych zakładach. Powstają z wysokojakościowych materiałów, co sprawia, że są inwestycją, która się opłaca.


Szafy SLS zaopatrzone są w od 2 do 8 funkcjonalnych półek, a ich ilość zależy od konkretnego modelu. Umieścić na nich można narzędzia i specjalistyczną aparaturę. Korzystając z nich, nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo drogich warsztatowych niezbędników. Nie jest to jedyne miejsce do przechowywania, z którego można korzystać, decydując się na te produkty. Zaopatrzone są one również w szuflady (o różnej wielkości: 10-150 mm), a niektóre artykuły mają wysuwane półki. Wrażenie robi również nośność oferowanych szaf SLS. Można w nich umieścić ciężar sięgający aż 1300 kg. Półki są w stanie utrzymać do 160 kg, natomiast szuflady od 16 do 100 kg. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Kupując szafy z linii SLS, można wybrać mebel w jednym z 16 kolorów. Wyróżniają się one estetycznym wyglądem i są wygodne w użytkowaniu.
Zapraszamy do skorzystania z oferty. Zamówione produkty dostarczamy w całości, więc nie trzeba tracić czasu i energii na ich złożenie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Sklep internetowy Shoper.pl