Szafy warsztatowe SL

Proponujemy profesjonalne metalowe szafy warsztatowe, które ułatwiają realizowanie codziennych prac. Wyposażone są w pojemne półki i skrytki. Nie brakuje w nich również szuflad, których nośność wynosi 35 kg i które cechuje solidna i wzmocniona konstrukcja. Zaopatrzone są również w uchwyty. Nasze produkty adresowane są nie tylko do właścicieli profesjonalnych serwisów samochodowych i ślusarskich. Wyróżnia je uniwersalność zastosowania, mogą stanowić uzupełnienie magazynu, przydomowej amatorskiej pracowni, hali produkcyjnej czy garażu. Nadają się do przechowywania narzędzi, specjalistycznej aparatury i różnego rodzaju drobiazgów. Oferowane artykuły sprawdzają się w wymagających środowiskach pracy, są wygodne, bezpieczne, pomagają także w utrzymaniu porządku. Dzięki nim każda specjalistyczna pracownia ma szansę stać się funkcjonalnym miejscem pracy.


Praktyczne szafy warsztatowe konstruowane są z wytrzymałych, wysokogatunkowych materiałów, które wyróżniają się odpornością na wiele czynników zewnętrznych. Mogą służyć przez długie lata. Cechują się estetycznym wyglądem, dostępne są w bogatej palecie barw. Nasze metalowe meble charakteryzują się również solidną konstrukcją i są starannie wykończone. Poszczególne modele różnią się między sobą gabarytami i liczbą ocynkowanych szuflad o nośności 75 kg. Każdy z prezentowanych produktów może pomieścić do 800 kg obciążenia. Są dostępne w wielu wariantach, przez co odpowiadają potrzebom szerokiego grona odbiorców.
Oferowane szafy można kupić pojedynczo lub stworzyć pojemny praktyczny zestaw mebli. Mogą stanowić uzupełnienie innych elementów warsztatowych.

Sklep internetowy Shoper.pl