Szafy na dokumenty, szafki na akta osobowe

Przechowywanie dokumentów w wersji papierowej może przysporzyć wiele problemów, zwłaszcza w przypadku akt firmowych. Należy je dobrze posegregować, aby w razie potrzeby szybko znaleźć potrzebne dane. Przede wszystkim jednak wszelkie umowy czy faktury powinny być zabezpieczone przed osobami postronnymi, które nie mają uprawnień do ich przeglądania. Profesjonalna szafa pancerna wykonana z metalu to najlepsze rozwiązanie do Twojego biura. Proponujemy Ci szafy metalowe na dokumenty w wielu interesujących wersjach, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie w naszym katalogu. 

W Profesmeb już od lat zajmujemy się dostarczaniem polskim konsumentom wyrobów meblarskich najwyższej jakości. Specjalizujemy się w dystrybucji mebli biurowych oraz specjalistycznych, które wyróżniają się wysoką jakością i konkurencyjną ceną. Przygotowaliśmy duży wybór szafek aktowych przeznaczonych do przechowywania dokumentów. Oferta obejmuje metalowe i pancerne szafki na dokumenty zamykane na klucz, chroniące wnętrze przed niepowołanymi osobami. Każda szafa na dokumenty zamykana to gwarancja porządku w Twoim biurze, kancelarii czy gabinecie, a przy tym znacznie zwiększone bezpieczeństwo przechowywania dokumentacji.

Szafy na dokumenty żaluzjowe

Prezentowane tutaj szafy na dokumenty sprawdzą się wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z dużą liczbą przechowywanych akt. Oferujemy szafy pancerne przeznaczone do szkolnego sekretariatu, przychodni medycznej, kancelarii firmowej, urzędu itp. Proponujemy praktyczne modele żaluzjowe, idealne przy ograniczonej powierzchni, a także standardowe warianty skrzydłowe oraz przesuwne. Wszystkie meble pancerne zamykane są na klucz, dlatego gwarantują tajność przechowywanych akt. Dostępne w naszym katalogu szafy pancerne na dokumenty możesz dopasować do własnych potrzeb, samodzielnie wybierając układ półek czy kolorystykę korpusów. 

Każda szafka żaluzjowa wyróżnia się minimalistycznym, nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu będzie ozdobą dowolnego wnętrza. Dobierając kolor korpusów czy drzwi możesz jeszcze lepiej dopasować zakup do aranżacji, bez dodatkowych kosztów. Poszczególne szafy na dokumenty można łączyć ze sobą w zestawy, tworząc profesjonalne wyposażenie swojej kancelarii czy biura. Szafka na dokumenty zamykana przy użyciu specjalnej żaluzji to bardzo duża funkcjonalność, a przy tym ciekawy design, który sprawi, że biurowe wnętrza nabiorą oryginalnego charakteru. Szafy na akta z żaluzjami w kolorze popielatym, czarnym, kremowym czy bukowym to niezastąpione rozwiązanie w Twoim biurze. Zestawienie kilku czy kilkunastu takich szafek w różnych kolorach sprawi, że pomieszczenie biurowe będzie tętnić energią. Każda oferowana szafa aktowa cechuje się wysoką jakością wykonania.

Szafka na akta osobowe zgodna z RODO

Zainteresowanie meblami pancernymi na dokumenty znacznie wzrosło w 2018 roku, kiedy to weszła w życie ustawa RODO. Od tego czasu administratorzy danych osób fizycznych mają obowiązek przestrzegania ich ochrony pod rygorem grzywny. Akta zawierające informacje dotyczące pacjentów, klientów, uczniów czy kontrahentów nie mogą wpaść w niepowołane ręce, dlatego warto przechowywać je w meblach pancernych, które oferujemy na sprzedaż w wielu ciekawych odsłonach. Dzięki temu, że każda szafa na dokumenty jest zamykana na zamek, to możesz łatwiej ochronić jej zawartość przed osobami postronnymi.

Ochrona danych osobowych jest ważna nie tylko ze względu na obowiązujące prawo, ale też prestiż firmy czy instytucji. Wykorzystanie newralgicznych informacji na temat klienta przez osoby niepowołane może doprowadzić do poważnego kryzysu wizerunkowego marki. Z kolei zakup solidnej szafki pancernej nie wiąże się z dużym wydatkiem, więc nie warto na tym oszczędzać! W naszym katalogu znajdziesz szafy na dokumenty z kilku półek cenowych, a każda z nich to gwarancja wysokiej jakości i niezawodnej ochrony dokumentów. 

Szafa aktowa zamykana na klucz

Każda szafka na akta dostępna w katalogu Profesmeb to solidny mebel, który posłuży Ci przez wiele lat. Do jej produkcji została wykorzystana blacha metalowa najlepszego gatunku, która wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także wilgoć, pleśń itp. Materiał ten jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż drewno, zwłaszcza w miejscach publicznych, takich jak biuro czy przychodnia. Meble metalowe możesz łatwo przenosić z jednego miejsca w drugie bez obaw, że w trakcie się zarysują lub uszkodzą. Także półki zostały wykonane z mocnej blachy, dlatego mogą wytrzymać duże obciążenia.

Dodatkową zaletą mebli metalowych jest sposób ich wykończenia. W przypadku naszych szaf pancernych zastosowano metodę proszkową, gwarantującą równomierne rozprowadzenie barwnika na całej powierzchni. Dzięki temu każda nasza szafa aktowa prezentuje się estetycznie i profesjonalnie. Gruba warstwa farby zabezpiecza korpus przed działaniem korozji, a także stanowi dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

Dowolna modyfikacja szaf aktowych

W zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji możesz całkowicie spersonalizować zamawiany mebel. Szafa na dokumenty dostępna jest w nowoczesnej wersji żaluzjowej, tradycyjnej skrzydłowej oraz z przesuwanymi drzwiami. Każdy wariant dostępny jest w wersji z bezpiecznym zamknięciem na klucz, w przypadku drzwi skrzydłowych stosujemy uchwyt klamkowy typu Ronis. Duża część asortymentu dotyczy modeli z półkami, których ustawienie możesz dowolnie modyfikować pod kątem wysokości segregatorów. Istnieje też opcja skorzystania ze specjalnych szuflad przystosowanych do teczek w formacie A4. 

Na szczególną uwagę w naszym katalogu zasługują szafy aktowe do segregowania dokumentów. Możesz zamówić u nas wariant z niewielkimi półkami na korespondencję zaopatrzony w praktyczny wysuwany blat, na którym można porządkować przychodzące listy. W dolnej części mebla znajdziesz dodatkową komorę z regulowanymi półkami, które sprawdzą się do magazynowania większych segregatorów.

Szafa na akta, na której można polegać

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie szafki na dokumenty zostały wykonane z bardzo dużą precyzją i dbałością o każdy najmniejszy detal, co przekłada się na ich wysoką jakość. Oferowane przez nas szafy na akta nie zawiodą nawet najbardziej wymagających klientów. Metalowa szafka na dokumenty z naszej oferty poza zastosowaniem w mniejszych lub większych przestrzeniach biurowych sprawdzi się też w domowych gabinetach. Szeroki asortyment naszego sklepu pozwoli Ci dobrać szafy metalowe aktowe dostosowane do konkretnych, indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy planujesz wyposażyć niewielkie przydomowe biuro czy też dużą przestrzeń typu open space, pośród naszych wysokogatunkowych szaf na akta z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasze meble, dostępne w różnych kolorach i wymiarach, pozwolą Ci na wygodne i bezpieczne przechowywanie i segregowanie niezbędnych dokumentów. Dostępne w sprzedaży szafy zostały wykonane z blachy stalowej malowanej proszkowo. Taka metoda malowania mebli wykonanych z metalu pozwala na niezwykle trwałe i jednolite pokrycie farbą każdej powierzchni. Szafa na akta pomalowana metodą proszkową zabezpieczona zostaje ponadto przed korozją, a jej powierzchnia charakteryzuje się dużą gładkością pozbawioną zacieków.

Profesjonalne meble na dokumenty

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta na pancerne szafy aktowe, zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Meble z tej kategorii wykonujemy na zamówienie według Twoich wytycznych, dlatego będą najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wybierz układ półek oraz szuflad, wysokość oraz szerokość korpusu metalowego, a także jego kolor z szerokiej palety barw. 

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszej firmy. W ofercie posiadamy duży wybór biurowych mebli systemowych, które będą prawdziwą ozdobą każdego gabinetu. Proponujemy też różnorodne szafki metalowe i regały do warsztatu, a także liczne meble do przechowywania odzieży BHP itp.

......................................................Kliknij

 

Standardowo szafy z drzwiami skrzydłowymi zamykane są zamkami kluczowymi z uchwytem klamkowym typu Ronis.

zamek do szafy aktowej


Szafy aktowe z drzwiami skrzydłowymi


Szafy aktowe sbm, szafy na dokumenty, szafy metalowe biurowe

Szafa aktowa jednodrzwiowa.
Posiada cztery przestawne półki.


Sbm 201 1990 x 600 x 435 mm

 

Szafa aktowa dwudrzwiowa.
Posiada cztery przestawne półki.


Sbm 202 1990 x 800 x 435 mm
Sbm 203 1990 x 1000 x 435 mm
Sbm 212 1990 x 1200 x 435 mm

 


Szafa aktowa dwudrzwiowa.
Wyposażona w jeden schowek dwukomorowy.
Posiada trzy przestawne półki.


Sbm 204 1990 x 1000 x 435 mm
Sbm 213 1990 x 1200 x 435 mm


Szafy aktowe, szafy na dokumenty, szafy metalowe, szafy sbm 103

Szafa aktowa dwudrzwiowa.
Posiada dwie przestawne półki.


Sbm 102 1040 x 800 x 435 mm
Sbm 103 1040 x 1000 x 435 mm
Sbm 107 1040 x 1200 x 435 mm


Szafy aktowe z drzwiami żaluzjowymi.

 

szafy aktowe, szafy metalowe, szafy na akta, szafy sbm

Szafa aktowa z drzwiami żaluzjowymi.
Posiada cztery przestawne półki.


Sbm 208 1990 x 1000 x 435 mm

 

Szafy żaluzjowe, szafy aktowe, szafy metalowe, szafy sbm

Szafa aktowa z drzwiami żaluzjowymi.
Posiada dwie przestawne półki.


Sbm 105 1040 x 1000 x 435 mm
Sbm 109 1040 x 1200 x 435 mm

 

Dostępne kolory drzwi żaluzjowych.

Szafy zaluzjowe, szafy metalowe, szafy aktowe

 

Szafy aktowe z drzwiami chowanymi.

 

szafy aktowe, szafy metalowe, szafy drzwi przesuwne
Szafa aktowa z drzwiami chowanymi. Drzwi chowają sie w podwójne boki szafy, co zmniejsza przestrzeń potrzebna do otwarcia szafy. Oferowana szafa na dokumenty posiada cztery przestawne półki.

Sbm 210 1990 x 1000 x 435 m

 


Szafy aktowe z drzwiami przesuwnymi.

 

Szafy aktowe, szafa sbm 221, szafa z drzwiami przesuwnymi

Szafa aktowa z drzwiami przesuwnymi. Drzwi zamykane zamkiem cylindrycznym oraz wyposażone w uchwyt drzwiowy. Szafa ze ścianą działową. Posiada osiem (po cztery z każdej strony) przestawnych półek.

Sbm 221 1990 x 1400 x 435 mm


Szafa aktowa z drzwiami przesuwnymi. Drzwi zamykane zamkiem cylindrycznym oraz wyposażone w uchwyt drzwiowy. Szafa posiada cztery przestawne półki.

Sbm 220 1990 x 1200 x 435 mm
Sbm 222 1990 x 1000 x 435 mm

 

szafy aktowe, szafy sbm, szafy na dokumenty, szafy metalowe aktowe
Szafa aktowa z drzwiami przesuwnymi. Drzwi zamykane zamkiem cylindrycznym oraz wyposażone w uchwyt drzwiowy. Szafa ze ścianą działową. Posiada cztery (po dwie z każdej strony) przestawne półki.

Sbm 111 1040 x 1400 x 435 mm
 

Szafa aktowa z drzwiami przesuwanymi.
Drzwi zamykane zamkiem cylindrycznym oraz wyposażone w uchwyt drzwiowy. Szafa posiada dwie przestawne półki.

Sbm 110 1040 x 1200 x 435 mm
Sbm 112 1040 x 1000 x 435 mm


 

Szafy przeznaczone do przechowywania i sortowania dokumentów

Szafa przeznaczona do sortowania dokumentów, poczty itp. Półki można przestawiać dowolnie co 25 mm. Wysuwana półka zamocowana jest na prowadnicach. Dolna szafka wyposażona w jedną półkę przeznaczona jest do przechowywania segregatorów i dokumentów

Sbmk 1 wym. 1990 x 1000 x 435 mm
Regał z przegrodami. Wielkość przegródek dostosowana do formatu A4. Regulacja wysokości półek co 25 mm pozwalana dostosowanie rozstawu do indywidualnych potrzeb.Sbmk 2 wym. 199 x 1000 x 435 mm

 

Szafy aktowo - kartotekowe

Metalowa szafa aktowo-kartotekowa to doskonałe i bardzo praktyczne połączenie szafy z szufladami z szafką aktową na segregatory i inne dokumenty.

Szuflady zainstalowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie z zabezpieczeniem przed wypadaniem.

Możliwe jest wysunięcie tylko jednej szuflady.

Centralne ryglowanie szuflad.

Maksymalny udźwig każdej szuflady wynosi około 40 kg.

Szafy wykonane są z blachy stalowej, a wieniec dolny z blachy ocynkowanej.

Uchwyt drzwiowy z zamkiem blokującym w 2 punktach.

W części aktowej półki przestawne co 25 mm.

skb1

skb 1 2 3

 

Szafy aktowe - wybrane modele:

Szafy aktowe


STANDARDOWE KOLORY SZAF METALOWYCH

kolory szaf metalowych

Aby dowiedzieć się więcej o meblach metalowych skontaktuj się z nami.
Zapewniamy atrakcyjne ceny, projekt ustawienia mebli i sprawną obsługę.

Biuro obsługi klienta:

biuro@profesmeb.pl

tel.61-623-22-83,

tel. 503 513 333,

tel.503-513-550

fax. (61) 623-24-77

Towar dostarczamy na terenie całego kraju.

Szafy aktowe metalowe, szafy RODO, Szafa, szafy rodo poznań, szafy rodo warszawa, szafy rodo gdańsk, szafy rodo wrocław, szafy rodo łódź, szafy rodo kraków, szafy rodo szczecin, szafy rodo częstochowa, szafy rodo rzeszów, szafy rodo słups, szafy rodo olsztyn, szafy rodo koszalin, szafy rodo zielona góra, szafy rodo najtaniej, najtansze szafy RODO,  meble RODO, szafy biurowe na dokumenty i segregatory oraz szafy kartotekowe na teczki zawieszkowe, meble biurowe, warsztatowe, medyczne oraz szafki socjalne BHP a także szafy warsztatowe, narzędziowe, regały metalowe do archiwum i magazynu dostarczamy na terenie całego kraju. Szafy , biurka, fotele i kontenerki dowozimy własnym transportem lub wysyłamy spedycją na paletach do takich miast jak: Piła, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gorzów Wlkp, Szczecin, Gryfino, Gryfice, Piotrków Trybunalski, Łódź, Tarnów, Zamość, Wrocław, Legnica, Głogów, Jelenia Góra,  Katowice, Kraków, Sosnowiec, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Jaworzno, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom, Gliwice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Bielsko Biała, Żywiec, Częstochowa, Warszawa, Piotrków Trybunalski, Kielce, Radom, Rybnik, Opole, Poznań,  Gdańsk, Olsztyn, Płock, Tarnów, Rzeszów, Mielec, Tarnowskie Góry, Konin, Grodzisk Mazowiecki, Rawicz, Leszno, Sopot, Lublin, Piaseczno, Białystok, Świdnica, Wałbrzych, Mielec, Jelenia Góra, Nowy Sącz, Głogów, Zgorzelec, Żary, Nowa Sól,  Lubin, Polkowice, Gniezno,   województwa: wielkopolskie, pomorskie, lubuskie, śląskie, łódzkie, małopolskie, świętokrzyskie, mazowieckie, opolskie, dolnośląskie, podkarpackie, lubelskie, kujawsko pomorskie, podlaskie, warmińsko mazurskie.

Sklep internetowy Shoper.pl