MEBLE BIUROWE

Wybierając meble biurowe z naszej oferty, zyskują Państwo gwarancję satysfakcjonującego użytkowania.

Wśród naszych propozycji znaleźć można kilka systemów biurek, szaf, kontenerów poszerzonych o bogata kolekcję dostawek, paneli jak również wiele innych artykułów posiadających szerokie zastosowanie w organizacji pracy każdego typu przedsiębiorstwa.

Nasze meble pozwalają stworzyć doskonałe stanowisko pracy indywidualnej dla jednoosobowej przestrzeni jak również mogą stanowić pole działań dla teamu lub kilku zespołów w klasycznym open space cechując się interesującym designem i różnorodnym wzornictwem.

  • Meble pracownicze OGI Office
  • Meble pracownicze OGI Office
  • Meble pracownicze OGI Office
  • Meble pracownicze Ergo Master
  • Meble pracownicze OGI Office
  • Meble pracownicze Ergo Master

Opis kolekcji Alfatech

System ALFATECH z powodzeniem może by stosowany do każdego rodzaju pomieszczeń, począwszy od niewielkich powierzchni biurowych, skończywszy na dużych inwestycjach wymagających znajomości potrzeb i oczekiwań klienta. Trwałość i różnorodność rozwiązań zastosowanych w tym systemie pozwalają na zaspokojenie potrzeb odbiorców, kładących nacisk na funkcjonalność i ergonomię pracy.Oferuje on przy tym krótki termin realizacji, wynikający z zastosowania najnowszej technologii produkcyjnej oraz dobrej organizacji i zarządzania logistyką i produkcją

 

Opis kolekcji Alfatech X

System ALFATECH  X to system rozwiązań recepcyjnych, opartych na systemie Alfatech. Poza funkcjami reprezentacyjnymi  jakie spełniają nasze recepcje, są one funkcjonalne i praktyczne, co usprawnia pracę i komunikację. W naszej ofercie posiadamy kilka standardowych modeli  zabudowy recepcyjnej z możliwością łączenia poszczególnych elementów  w zestawy o dowolnej wielkości.

Opis kolekcji Kinetik - Meble Biurowe - Meble Gabinetowe

System KINETIK - jego wzornictwo oraz rozwiązania w nim zawarte wynikają z zapotrzebowania klientów na tego typu konstrukcje. Niejednokrotnie spotkaliśmy się z chęcią współpracy uzależnioną od elastyczności i kompleksowości usług, stąd też wprowadzenie tego systemu ułatwiło nam wspólne kontakty, a zastosowane wzornictwo spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów

Opis kolekcji Opentech

System OPENTECH to system przegród biurowych. Wszystkie przegrody są kompatybilne z oferowanym przez nas systemem mebli ALFATECH, jak również z większością biurek o typowych wymiarach dla segmentu mebli biurowych.  Pozwalają na bardzo szerokie zastosowanie, zarówno przy niewielkich powierzchniach biurowych jak również przy aranżacjach dużych przestrzeni typu otwartego. Dodatkowo brak profili łączących ze sobą przegrody sprawia, że przegrody są uniwersalne a ich montaż lub demontaż w przypadku reorganizacji miejsca pracy, nie sprawia żadnych problemów. Konstrukcje biurek w tym systemie są optymalnie dopasowane do aranżacji przestrzennych typu Open Space. Ich wymiar i kształt pozwalają na tworzenie dowolnych układów kilku osobowych i ich rozmieszczenie w zależności od konkretnych potrzeb.

Aby dowiedzieć się więcej o meblach biurowych skontaktuj się z nami.
Zapewniamy atrakcyjne ceny, projekt oraz szybkie terminy realizacji.

Zlecenia realizujemy w terminie 7-10 dni. Towar dostarczamy ta terenie całego kraju.

Biuro obsługi klienta:

biuro@profesmeb.pl

tel. 503 513 333, fax. (61) 623-24-77

Sklep internetowy Shoper.pl