Sejf z wrzutnią, wrzutowy 

Jeśli przedmioty przechowywane w sejfie mają być naprawdę bezpieczne, to powinny mieć do niego dostęp wyłącznie osoby powołane. Co jednak w sytuacji, kiedy trzeba schować w nim ważne dokumenty, jednak kierownik skończył już pracę? W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się model sejfu z otworem wrzutowym! To doskonałe rozwiązanie do biura czy firmy, w którym dostęp do ważnych dokumentów czy gotówki mają jedynie osoby upoważnione. Oferujemy Państwu duży wybór sejfów z tej kategorii, idealnych do kancelarii, biura czy lokalu usługowego, niezależnie od branży i profilu działalności. Mamy zarówno droższe, jak i tańsze modele z wrzutnią, dlatego każdy z Państwa na pewno znajdzie u nas produkty w przystępnych dla siebie wariantach cenowych.

Sejf z wrzutnią dla wymagających

Każdy sejf wrzutowy został zaopatrzony w otwór o niewielkiej średnicy, przez który można przecisnąć dokumenty lub gotówkę, bez konieczności otwierania drzwiczek. Jest to idealna opcja wszędzie tam, gdzie dostęp do ważnych papierów mają tylko wyznaczone osoby, na przykład szef czy manager, jednocześnie nadal można schować je w bezpiecznym miejscu. W zależności od wybranego modelu taka szpara może być umieszczona na górnej ścianie, z boku lub na froncie. Niezależnie od jej rozmieszczenia, w każdym z tych wypadków nie ma możliwości ponownego wyciągnięcia dokumentów bez otwierania drzwiczek. Sejf z wrzutnią można zakupić w Profesmeb już od 719 złotych, podstawowy model zaopatrzony jest w zamek kluczowy z dodatkowym wzmocnieniem przed sforsowaniem. Nieco droższe warianty zabezpieczono z kolei zamkami szyfrowymi lub elektronicznymi, jeśli więc szukają Państwo sejfu z wrzutnią wyższej klasy, zachęcamy do zapoznania się właśnie z tymi modelami. Są one dostępne w różnych wariantach cenowych.

Do większości modeli z tej kategorii mogą Państwo dokupić dodatkowe wyposażenie, które jeszcze bardziej zwiększy funkcjonalność oraz bezpieczeństwo przechowywanych w nim dokumentów. Oferujemy między innymi dokupienie indywidualnej skrytki z osobnym zamknięciem, półki z regulacją wysokości, a także wytrzymałych kotew mocujących. Zachęcamy też do sprawdzenia naszych pozostałych sejfów, przeznaczonych do magazynowania kosztowności, biżuterii, dokumentów, sprzętu komputerowego i elektronicznego, papierów wartościowych, weksli, gotówki, a nawet broni i amunicji. W ofercie sklepu mamy wiele modeli o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu każdy z naszych Klientów znajdzie u nas produkt całkowicie spełniający jego oczekiwania, także pod względem cenowym. Każdy dostępny w naszej ofercie sejf wrzutowy cechuje się walorami funkcjonalnymi i estetycznymi oraz gwarantuje bezpieczne przechowywanie mienia. Oprócz wysokiej jakości charakteryzują się estetycznym wyglądem.

Polecamy kupno modeli zarówno do użytku prywatnego (do domu, mieszkania), jak i profesjonalnego (do biura, firmy). W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji – chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze. Dzięki naszemu wsparciu można mieć pewność dokonania trafnego wyboru.

Sklep internetowy Shoper.pl