Regały biblioteczne na książki


Regały biblioteczne Rmb wykonane z blachy stalowej malowanej proszkowo.      

Regały z wysuniętymi półkami, zaczepianymi na słupkach konstrukcyjnych, do łatwego montażu, bez użycia śrub. Instalacja nie wymaga pomocy fachowca czy specjalistycznych narzędzi. W bardzo prosty sposób można zmieniać rozstaw półek lub je demontować. Rozstaw otworów do mocowania półek wynosi 30 mm. Regały biblioteczne wyposażone są w przegródki i podpórki do książek, prasy i innych dokumentów. Na każdym module znajduje się karta informacyjna. Szkielet regału bibliotecznego wykonany jest z profilu zamkniętego. Regały malowane są w 16 kolorach standardowych według poniżej palety RAL. Klient może wybrać, który kolor go interesuje. Warto nadmienić, że farba proszkowa jest nie tylko estetyczna, ale i trwała, odporna na uszkodzenia.
Regały rmb, regały bibliotreczne

 regały Rmb

Najwyższej jakości regały biblioteczne na książki

Jako firma działająca na rynku od wielu lat możemy zaproponować szeroki wybór mebli metalowych oraz z innych tworzyw, przeznaczonych do zakładów pracy, klubów sportowych oraz budynków użyteczności publicznej. Gwarantujemy, że wszystkie meble metalowe biurowe są wykonane z porządnych materiałów i z dbałością o szczegóły. Wśród oferowanych regałów bibliotecznych można znaleźć modele tak skonstruowane, aby spełniały wymagania różnorodnych grup klientów. Dzięki temu znajdą zastosowanie w wielu miejscach. Każdy, kto szuka wyrobów spełniających najwyższe standardy, powinien zapoznać się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy gotowi do realizacji małych oraz dużych zamówień.

Rmb1 regał biblioteczny jednostronny, posiada sześć półek przestawnych co 30 mm. Ilość przegród - 12 (elementy boczne półek) Ilość wsporników książek - 6 (po jednym na każdą półkę) wys. 2060 x szer. 1030 x gł. 310 mm. Produkt jest wytrzymały, zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić pełną wygodę użytkowania. Z pewnością będzie służył właścicielowi przez długie lata.

 

Rmb2 regał biblioteczny dwustronny, posiada dwanaście półek przestawnych co 30 mm. Ilość przegród - 24 (elementy boczne półek) Ilość wsporników książek - 12 (po jednym na każdą półkę wys. 2060 x szer. 1030 x gł. 560 mm.


     regały rmb

 

Szafy przeznaczone do przechowywania i sortowania dokumentów

Szafa przeznaczona do sortowania dokumentów, poczty itp. Półki można przestawiać dowolnie co 25 mm. Wysuwana półka zamocowana jest na prowadnicach. Dolna szafka wyposażona w jedną półkę przeznaczona jest do przechowywania segregatorów i dokumentów.

Aby dowiedzieć się więcej o metalowych  regałach bibliotecznych na książki skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy w każdej chwili udzielą dodatkowych informacji na temat towaru. Jako producent mebli  możemy wprowadzać zmiany do standardowej oferty oparte na potrzebach naszych klientów. Dlatego też warto obserwować wszelkie nowości. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie i zrealizować nawet niestandardowe zamówienia. Wszystko po to, aby nasi klienci dostawali najwyższej jakości produkty.

Zapewniamy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę zamówienia, projekt ustawienia mebli i sprawną obsługę.

 
Sbmk 1   wym. 1990 x 1000 x 435 mm


Sbmk 2   wym. 199 x 1000 x 435 mm
 
STANDARDOWA PALETA KOLORÓW RAL
                                                           
                                                                               
                                        

Biuro obsługi klienta:

biuro@profesmeb.pl

tel. 503 513 333, fax. (61) 623-24-77

Towar dostarczamy na terenie całego kraju.

               

Sklep internetowy Shoper.pl