Meble warsztatowe metalowe

Solidne i funkcjonalne wyposażenie warsztatów.

Oferujemy meble warsztatowe, które idealnie sprawdzą się zarówno w profesjonalnych, jak i amatorskich warsztatach.

Meble i szafki do warsztatu

W szerokim asortymencie mebli metalowych, odnajdziecie Państwo niezwykle funkcjonalne, cechujące się atrakcyjnym wzornictwem meble do warsztatu. Zastosowano w nich innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, które decydują o ich wysokiej ergonomiczności. Polecamy m.in. praktyczne stoły warsztatowe. Ich korpus został wykonany z blachy stalowej, natomiast blat stołu ze sklejki liściastej. Każdy dostępny w naszej ofercie stół do warsztatu dostarczany jest w elementach, które umożliwiają łatwy montaż. Istnieje możliwość wyboru koloru stołu (16-kolorowa paleta barw). W asortymencie mebli warsztatowych polecamy m.in. stoły na kółkach, umożliwiające swobodne ich przesuwanie; stoły z drzwiami zamykanymi zamkiem cylindrycznym; z wysuwanymi szufladami na prowadnicach rolkowych, biurko warsztatowe. Jako doświadczony producent stołów, szaf i mebli warsztatowych, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia proponowanych rozwiązań.

Innowacyjna szafka do warsztatu na komputer

Wśród oferowanych mebli znajdują się także niezbędne w każdym warsztacie szafki i ścianki narzędziowe. W tej kategorii polecamy m.in. meble wiszące – szafki warsztatowe służące bezpiecznemu przechowywaniu i uporządkowaniu w jednym miejscu wszelkich potrzebnych do pracy narzędzi, a także szafki wolnostojące.

Chcemy zaznaczyć, że wychodząc naprzeciw różnym grupom klientów, oferujemy nie tylko stoły warsztatowe w dobrych cenach, ale i bezpieczne i wytrzymałe szafy metalowe na komputer przemysłowy. Są one wyposażone w listwę zasilającą oraz wentylator, który gwarantuje, że sprzęt elektroniczny się nie przegrzeje. Poza tym mają specjalny blat z wydzielonym miejscem na klawiaturę oraz myszkę komputerową. Dla większego bezpieczeństwa poszczególne półki można zamknąć na klucz (standardowa kłódka lub zamek elektroniczny).

Profesjonalny stół warsztatowy

Wszystkie meble warsztatowe, które znajdą się w zakładzie pracy, muszą być przede wszystkim bezpieczne. Dlatego też staramy się dostarczyć naszym klientom wysokiej klasy, funkcjonalne i trwałe produkty, które będą dopasowane do potrzeb pracowników danego przedsiębiorstwa. W ofercie znajdują się różne typy stołów warsztatowych, wykonane z dobrej jakości materiałów i estetycznie pomalowane farbą proszkową. W zależności od potrzeb klient może wybrać model z wbudowanymi szafkami na narzędzia oraz inne akcesoria lub bez nich. Poza tym, w przypadku wyboru organizera, może on być zamykany na klucz. Istnieje również możliwość zamówienia zamka zabezpieczającego cały pion, co z pewnością zainteresuje wielu przedsiębiorców, którzy chcą mieć pewność, że osoby nieupoważnione nie będą miały dostępu do zawartości półek. Każdy, kto szuka stołów warsztatowych w atrakcyjnych cenach, powinien zapoznać się z ofertą Profesmeb.

Szafki oraz regały na narzędzia

W żadnym zakładzie pracy nie może zabraknąć dodatkowych mebli, które pozwolą na zorganizowanie narzędzi oraz innych akcesoriów. Z tego względu nasza firma oferuje doskonałej jakości metalowe regały, ścianki na narzędzia, które zapewnią szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych przez pracowników sprzętu i materiałów warsztatowych. Poszczególne modele mają różne rozmiary i liczbę półek, więc łatwo dobrać produkt do potrzeb osób pracujących w danym warsztacie.

Szafka medyczna

Pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom odpowiednie wyposażenie miejsca pracy oraz bezpieczeństwo. Dlatego też warto pamiętać o medycznej szafce do warsztatu. Oferowane przez naszą firmę metalowe apteczki są dostosowane nie tylko do przechowywania przyborów służących do udzielania pierwszej pomocy, ale i zabezpieczenia kluczy do wyjść ewakuacyjnych.

Szafy na materiały niebezpieczne

Wśród oferowanych mebli znajdują się także niezbędne w każdym warsztacie szafki i ścianki narzędziowe. W tej kategorii polecamy m.in. meble wiszące – szafki służące bezpiecznemu przechowywaniu i uporządkowaniu w jednym miejscu wszelkich potrzebnych do pracy narzędzi, a także szafki wolnostojące.

Ofertę mebli warsztatowych uzupełniają dodatkowo pojemne szafy i funkcjonalne wózki na kółkach. W danej kategorii odnaleźć można również szafy na komputer przemysłowy oraz specjalne szafy na środki chemiczne, które służą przechowywaniu m.in. niebezpiecznych chemikaliów. Konstrukcja szaf na materiały niebezpieczne jest przemyślana. Znajduje się w nich miejsce na wszystkie niezbędne przedmioty a, w razie potrzeby, w asortymencie naszej firmy można znaleźć również dodatkowe wyposażenie, które pasuje do poszczególnych modeli szafek do warsztatu. Wszystkie oferowane przez nas meble doskonale sprawdzą się w każdym zakładzie. Dbamy o potrzeby klientów i zawsze dostarczamy im funkcjonalne, wytrzymałe produkty najwyższej jakości, które zapewniają komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje stołu do warsztatu wykonanego z metalu, uniwersalnej szafki na narzędzia czy funkcjonalnych regałów, jesteśmy w stanie szybko przygotować i zrealizować zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami. Klikając w wybraną kategorię, przejdziecie Państwo do wykazu oferowanych przez nas mebli do warsztatu z danego segmentu. Zachęcamy do składania zamówień.Nasi pracownicy mogą w każdej chwili udzielić dodatkowych informacji na temat produktów i dobrać najlepszą dla każdego klienta opcję.

Profesjonalne stoły metalowe i biurka warsztatowe w najlepszych cenach!

Stoły do warsztatu TECHNO LIGHT                          Stoły do warsztatu TECHNO EXPERT

Stoły warsztatowe techno light,profesjonalne meble warsztatowe, metalowe      

            Profesjonalne_ciężkie_stoły_warsztatowe_techno_expert

 


Stoły warsztatowe EXPERT - modułowy system Techno Light

Szczegółowy wykaz asortymentu wraz z cennikiem technicznym:

Meble warsztatowe, stoly warsztatowe, stoły techno, profesjonalne meble warsztatowe

Katalog pdf.

Meble warsztatowe

Przykładowe konfiguracje stołów warsztatowych Techno Light:

Stoły warsztatowe techno, meble techno, meble warsztatowe, zestawy mebli warsztatowych, stoły warsztatowe modułowe


Meble warsztatowe, wyposażenie warsztatów, tanie stoły i szafy warsztatowe, meble metalowe, producent

Zapewniamy atrakcyjne ceny, projekt ustawienia mebli i krótkie terminy realizacji.

Szukasz mebli warsztatowych ? Skontaktuj się z Działem Handlowym Profesmeb.

Biuro obsługi klienta:

 

e-mail:  biuro@profesmeb.pl; handlowy@profesmeb.pl

 

Tel.kom. 503-513-333

Tel.kom. 503-513-550

Tel.kom. 500-484-240

Tel.kom. 516-463-483

tel. 61-623-22-83

fax. 61-623-24-77


Towar dostarczamy na terenie całego kraju.Sklep internetowy Shoper.pl