Szafki na klucze i apteczki

Szafki na klucze są wykorzystywane między innymi w obiektach magazynowych, komisach lub warsztatach samochodowych. Oferowane meble metalowe mogą być również wykorzystywane w szpitalach, szkołach, pensjonatach, hotelach oraz w różnego rodzaju obiektach sportowych min. w siłowniach, pływalniach jak i w wielu innych rodzajach przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajda Państwo szafki  w różnych wielkościach na zróżnicowaną ilość kluczy w zależności od potrzeb klienta: począwszy od szafki na 1 lub 2 sztuki kluczy w formie szafki ochronnej, w kolorze czerwonym, poprzez najpopularniejsze szafki wiszące na od 5-200 sztuk kluczy.

Szafki na klucze metalowe

Metalowe wiszące szafki na klucze doskonale pomagają rozwiązać w dużej mierze problem z zabezpieczeniem i  z uporządkowaniem większej ilości kluczy. Większości nasze szafki wykonane są z blachy stalowej o grubości 0,8 mm malowane lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze jasny popiel (RAL 7035).
W naszej ofercie posiadamy:

  • Szafki na klucze z haczykami mocowanymi na stałe (SK)
    Haczyki w tych szafkach przygrzane na stałe. Szafki są w równych wymiarach.W zależności od modelu i wymiaru sa one wyposażone w haczyki 10-200szt w jednej szafce. Szafki większe z ilością haczyków 120-200szt posiadają dodatkową ruchomą przegrodę wewnętrzną, która umożliwia zamontowanie jeszcze większej ilości haczyków w małej przestrzeni szafki. Przegrodę wewnętrzną można dodatkowo wyposażyć w zamek, przez co uzyskać można dodatkowe zamknięcie wewnętrznej części szafki. Drzwi szafki są metalowe pełne, lub drzwi mogą być przeszklone. Szafki z drzwiami przeszklonymi posiadają haczyki w ilości 5-50szt w jednej szafce. Drzwi wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 4,0mm
  • Szafki na klucze z haczykami ruchomymi (SKR)
    Tego typu szafki wyposażone są w tzw.drabinki na których zapinane są listwy z haczykami (może być 10 haczyków na jednej listwie), w ten sposób uzyskujemy możliwość swobodnego przesuwania haczyków w górę lub w dół. Szafki o róznej wielkości z ilością haczyków 30-200szt w jednej szafce. Szafki z ilością haczyków 120-200szt posiadają ruchomą przegrodę wewnętrzną  która umożliwia zamontowanie większej ilości haczyków w małej przestrzeni szafki. Drzwi szafki są metalowe pełne, lub drzwi mogą być przeszklone. Szafki z drzwiami przeszklonymi posiadają haczyki w ilości 15-50szt w jednej szafce. Drzwi wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 4,0mm.
  • Szafki na klucz ewakuacyjny (SKE, SKE/BZ, SKE 2/BZ)
    Te szafki przeznaczone są na klucze do wyjścia ewakuacyjnego z możliwością dostępu do klucza przez zbicie szybki ochronnej. Szafki te wykonane są blachy stalowej o grubości 0,8mm malowanej lakierem proszkowym w kolorze czerwonym (RAL3000). W szafkach typu SKE zamontowany jest zbijak ( młoteczek) połączony ze szafką łańcuszkiem.
Sklep internetowy Shoper.pl