Szafy warsztatowe SWM

Dobrze urządzony warsztat to jeden z czynników mających wpływ na opłacalność prowadzonej działalności. Ważnym elementem jego wyposażenia są profesjonalne meble, które powinny być wytrzymałe, funkcjonalne i bezpieczne. Są to cechy doskonale opisujące ofertę naszego sklepu. Proponowane produkty to rozwiązanie adresowane nie tylko to mechaników samochodów. Dedykowane są one również dla właścicieli zakładów ślusarskich, hal oraz magazynów. Sprawdzają się w przydomowych garażach. Mogą z nich korzystać zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.


Wykonane z metalu specjalistyczne meble SWM to idealne miejsce na narzędzia. Posiadają przestawne półki i pojemne szuflady, które można dodatkowo doposażyć w zawieszki, haczyki, uchwyty. Wiesza się je na perforowanych ściankach, które ułatwiają ergonomiczne wykorzystanie powierzchni użytkowej mebla. Wybrane elementy aranżacji warsztatu mają listwę, która służy do mocowania pojemników na narzędzia. Część mebli dostarczana jest z pojemnikami, inne bez nich.
Nasze produkty to rozwiązanie na lata – są zarówno funkcjonalne, jak i wygodne w użytkowaniu. Stanowią ozdobę każdego magazynu. Proponowane artykuły różnią się od siebie wielkością, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Osoby zainteresowane ich kupnem mogą wybierać wyposażenie garażu w jednym z kilkunastu dostępnych kolorów. Na uwagę zasługuje również przystępna cena oferowanych modeli. Może ona zmienić się w sytuacji zakupu dodatkowych elementów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Sklep internetowy Shoper.pl