Szafy biurowe metalowe

Profesjonalne wyposażenie socjalne i warsztatowe to specjalność Profesmeb.pl. Zapewniamy produkty wysokiej jakości, które doskonale sprawdzą się w pracy biurowej i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną poniżej ofertą szaf. Proponujemy artykuły, które pomieszczą wiele dokumentów, zwłaszcza dużych, opasłych segregatorów, w których firma przechowuje najpotrzebniejsze dane, np. faktury, raporty czy umowy. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szafy metalowe biurowe o różnych rozmiarach, wysokościach, dzięki czemu z łatwością dopasujecie je do wystroju wnętrza, a także zgodnie z zamysłem dotyczącym ich przeznaczenia. Każda prezentowana szafa biurowa metalowa cechuje się wysoką jakością wykonania. Oferowane modele są dostępne w kilkunastu kolorach, w zależności od upodobań Klienta. Do ich zalet należą z pewnością przestawne półki.


To rozwiązanie pozwala na schowanie wielu przedmiotów o niestandardowych wymiarach i dostosowanie umeblowania do indywidualnych potrzeb. Do wyboru macie Państwo także szafy aktowo-kartotekowe, które są niezbędne w archiwach oraz wszelkich placówkach, w których są przetwarzane dane osobowe, np. w urzędach, bankach czy do dyspozycji kadrowej. Ich wyposażenie może być zróżnicowane i uwzględniać np. miejsce na powieszenie odzieży wierzchniej, a także indywidualny system otwierania, np. z drzwiami przesuwnymi, żaluzjowymi lub chowanymi. Wśród bogatego asortymentu naszego sklepu nie mogło też zabraknąć szaf ognioodpornych i antywłamaniowych, które będą nieocenione wszędzie tam, gdzie dokumentacja czy innego rodzaju przedmioty wymagają zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa podczas ich przechowywania. W naszym asortymencie znajdziecie także mniejsze sejfy, które poza zastosowaniem profesjonalnym w różnego rodzaju firmach sprawdzą się też w każdym domu. W takim solidnym, domowym sejfie można przechowywać pieniądze oraz inne kosztowności, chroniąc je przed ewentualną kradzieżą czy też innymi niebezpieczeństwami np. pożarem. Oferujemy również liczne nadstawki do szaf biurowych o różnych wymiarach i kształtach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Profesmeb.pl.

Profesjonalna szafa biurowa metalowa

Szafy biurowe, jakie mamy przyjemność zaoferować naszym klientom, stanowią ukoronowanie funkcjonalności, trwałości i atrakcyjnego wyglądu, który z pewnością wzbogaci wygląd każdej przestrzeni służbowej. Cechuje je również duża uniwersalność, dzięki czemu można je wykorzystać zarówno w biurach, urzędach, szkołach, magazynach, pomieszczeniach socjalnych, kancelariach czy archiwach. Proponowane przez nas metalowe szafy biurowe, w przeciwieństwie do innych, kiepskich jakościowo modeli, są gwarantem najwyższej wytrzymałości i jakości. Mogą być bez obaw użytkowane - nawet w najbardziej intensywny sposób, bez szkody dla ich atrakcyjnego wyglądu.

Jesteśmy przekonani, że szafy metalowe biurowe spełnią wymagania i oczekiwania każdej branży. Sprzyja temu ich starannie zaprojektowane wnętrze, uwzględniające zarówno tradycyjne półki na segregatory, jak również poręczne, wysuwane szuflady z przeznaczeniem chociażby na teczki i kartoteki. Co ważne, szafy biurowe wyposażone w półki dodatkowo posiadają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu umożliwiają swobodne ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Wśród naszych specjalistycznych mebli do przechowywania dokumentów znajdziesz modele opatrzone specjalnym znakiem bezpieczeństwa GS, który potwierdza najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów. Znak GS potwierdza, iż dana szafa biurowa metalowa została przetestowana pod kątem zgodności z ustawowymi wymaganiami dotyczącymi ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, a także podlega stałej kontroli przez instytucje zajmujące się ochroną konsumentów. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również szafy metalowe opatrzone Certyfikatem TÜV Rheinland.

Szafy biurowe zamykane na klucz

Akta osobowe pracowników, szkice, rysunki, mapy, pieczątki oraz inne dokumenty poufne oraz niejawne wymagają starannego przechowywania. To dlatego oferujemy szafy biurowe zamykane zamkiem zatrzaskowym z dwoma kluczami w standardzie. Gwarantują najwyższą ochronę przed przedostaniem się w niepowołane ręce. Chcąc jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo przechowywanej zawartości, na specjalne życzenie klientów oferujemy możliwość dokupienia zamka elektronicznego lub szyfrowego mechanicznego.

Warto również zauważyć, że nasze szafy biurowe wyposażone są w regulowane stopki – tak, aby możliwe było ich wykorzystanie nawet w tych pomieszczeniach, w których występuje nierówna powierzchnia. Szafy biurowe z metalu stanowią doskonałe rozwiązanie do wielu przestrzeni służbowych! Pomogą zaprowadzić porządek w dokumentach, zapewniając do nich łatwy dostęp! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dodatkowym atutem jest fakt, iż oferowanych przez nas szafy metalowe biurowe oraz inne sejfy czy nadstawki do szaf biurowych malowane są metodą proszkową, która zapewnia trwałe i jednolite pokrycie powierzchni kolorem oraz zabezpieczają meble przed korozją.

Sklep internetowy Shoper.pl