Szafa Garażowa

  • promocja
  • nowość
Szafa Garażowa
Dostepność: dostępny na zamówienie
Przbliżony czas dostawy: 21-31 dni

Cena netto: 2 587,20 zł 3 234,00 zł
Cena brutto: 3 182,25 zł
szt.
Ocena: (Ilość ocen: 55) zapytaj o produkt
Kod produktu: XXXP 030253 dodaj do przechowalni
dodaj opinię

Oferowana szafa garażowa to mebel wolnostojący osadzony na stabilnym stelażu. Dzięki temu nie ma potrzeby mocowania jej do podłoża lub ściany, a konstrukcja umożliwia łatwe przesuwanie. Można więc wielokrotnie przestawiać ją w wybrane miejsce, na nowo aranżując warsztat. Jej waga wynosząca 200 kg i wzmocnienie za pomocą stężeń krzyżowych zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

Parametry techniczne Szaf Garażowych:

Profesjonalne meble powinny mieć określone właściwości decydujące o ich przydatności w docelowym pomieszczeniu. Każdy z nich musi odznaczać się odpowiednią konstrukcją, masą oraz wytrzymałością. Pojemność prezentowanego produktu wynosi około 5000 l, więc w środku zmieści się cały zestaw narzędzi niezbędnych w garażu. Każda półka wytrzymuje ciężar do 80 kg, a cała konstrukcja utrzyma obciążenie do 500 kg.

Dostępne w sklepie szafy garażowe są wyposażone w zamek, do którego w komplecie dołączane są 2 klucze. Można zatem dobrze zabezpieczyć ich zawartość przed nieuprawnionym dostępem oraz przed dziećmi.

Powłoka lakieru ma odpowiednią klasyfikację ogniową uwzględniającą reakcję na ogień. Klasa decyduje o tym, czy w razie pożaru pokryta odpowiednim środkiem zabezpieczającym szafa garażowa ulegnie spaleniu, czy będzie odporna na działanie płomieni i temperatury. Wyposażenie garażu nie powinno być wykonane z materiałów, które wpłyną na szybkie rozprzestrzenianie się ognia i duże zadymienie, ponieważ stwarza to dodatkowe zagrożenia dla zdrowia i życia.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne użytkowanie gwarantuje stabilna konstrukcja wykonana z kształtownika o profilu 50 x 30 mm gr. 2 mm. Ryzyko przewrócenia się oferowanej szafy garażowej jest minimalne, lecz istnieje też możliwość zakotwiczenia jej do podłogi.

Każdy zestaw jest doręczany odbiorcy w dwóch elementach: szafka i stelaż dolny są przeznaczone do samodzielnego skręcenia.

Wymiary całego zapakowanego wyrobu z paletą wynoszą 1400 mm x 2400 mm x 940 mm (wys. x szer. x gł.). Sama szafka waży 145 kg, a stelaż 45 kg.

Meble metalowe

Meble metalowe są cenione przez profesjonalistów przechowujących na co dzień narzędzia pracy. Surowiec, z którego są one wykonane, zapewnia możliwość utrzymania ich w czystości bez nadmiernych obciążeń – wystarczy przetrzeć je odpowiednim środkiem usuwającym kurz i brud, a w razie potrzeby również preparatem odkażającym, aby uzyskać dobry efekt. Wyposażenie warsztatu musi być odporne na uszkodzenia i nie tracić swoich właściwości po uderzeniu ciężkim przedmiotem, zabrudzeniu smarem lub innym wydarzeniu mogącym wpływać na jego stan i wygląd. Podczas pracy nie ma czasu na zastanawianie się, czy zetknięcie szafy garażowej z używanym narzędziem lub maszyną nie spowoduje odkształceń ani plam. Najważniejszy jest komfort korzystania, więc konstrukcja mebli jest przystosowana do trudnych warunków. Są one wykonywane z materiału odpornego na oddziaływanie różnych czynników.

Wyposażenie pomieszczeń, w których wykonywane są czynności z użyciem narzędzi, smarów, lakierów, farb i innych środków mogących wpływać na stan znajdujących się w nich mebli, musi mieć szczególne właściwości zgodne z przeznaczeniem. Wszystkie oferowane przez nas szafy garażowe zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić klientom najwyższy poziom jakości oraz bezpieczeństwa, ponieważ satysfakcja z udanych zakupów stanowi naszą najważniejszą wartość.

Parametry techniczne Szaf Garażowych:

1.   Waga szafy 200 kg.

2.   Pojemności ok. 5000 litrów.

3.   Stabilna konstrukcja.

4.   Dodatkowe wzmocnienie sztywności za pomocą stężeń krzyżowych.

5.   Utrzymująca obciążenie do 80 kg/półkę, cała konstrukcja do 500 kg.

6.   Stojąca na stalowych nogach wykonanych z kształtownika.

7.   Bezpieczny zamek w drzwiach z 2 kluczykami w komplecie.

8.   Klasyfikacja ogniowa powłoki lakieru.

9.   Stabilna podstawa wykonana z kształtownika o profilu 50x30 mm gr.2 mm

10. Możliwość kotwiczenia do podłogi.

11. Szafa dostarczana w dwóch elementach: szafka + stelaż dolny do samodzielnego skręcenia.

12. Wymiary całego zapakowanego wyrobu z paletą [wys. x szer. x gł.] - 1400mm x 2400mm x 940 mm


Waga stelaża: 45 kg
Waga szafki: 145 kg

 

 Szafki szkolne ubraniowe, najtaniej w polsce, szafa dla ucznia,SUL 32,SUL, 42, SUL 43, SUL 31 metalowa szafka bhp, do szkoły

Szafy garażowe to idealne rozwiązanie do parkingów podziemnych na miejsca postojowe. To praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Pozwala estetycznie, wygodnie i bezpiecznie zagospodarować wolną przestrzeń w obrębie miejsca parkingowego. Mieszkania w apartamentowcach i domach wielorodzinnych rzadko kiedy są wyposażone w dodatkowe piwnice i schowki. Szafki garażowe są rozwiązaniem tego problemu. To solidny, mocny i bardzo pojemny wyrób, w którym można przechować rzeczy obecne w każdym domu, a używane sporadycznie, tylko sezonowo, lub na które nie ma miejsca w mieszkaniu np. rowery, opony, foteliki samochodowe, wózki dziecięce, rolki, łyżwy, kaski i
inny sprzęt sportowy i turystyczny, oleje czy narzędzia warsztatowe.


PALETA KOLORÓW:

 

PALETA KOLORÓW

 

Posiadamy bardzo duże stany magazynowe, towar dostarczamy na terenie całego kraju. 

 

Biuro obsługi klienta:

e-mail:   handlowy@profesmeb.pl

e-mail:  biuro@profesmeb.pl

 

Tel.kom. 503-513-333

Tel.kom. 503-513-550

Tel.kom. 500-484-240

Tel.kom. 516-463-483

tel. 61-623-22-83

fax. 61-623-24-77

 

Firma PROFESMEB jako czołowy dostawca wyposażenia meblowego dla firm, oferuje swoim klientom także inne doskonałej jakości produkty np.tanie meble metalowe, tanie meble biurowe, szafy aktowe, szafy kartotekowe,szafy na dokumenty, tanie szafki ubraniowe,sejfy ognioodporne i szafy ognioodporne,metalowe regały magazynowe, szafki szkolne i wiele innych produktów wyposażenia biur, przychodni i szpitali,magazynów, pomieszczeń socjalnych. Malow szafy socjalne, meble warsztatowe, regały metalowe najtaniej zakupisz w PROFESMEB Poznań.


Szafki ubraniowe - metalowe szafki socjalne SUM 320, SUM 420, szafki sus 322, szafki szkolne, dla uczniów, szatniowe do szatni,szafy na środki czystości typu SMD szafki bhp dostarczamy na terenie całego kraju. Szafy metalowe dowozimy własnym transportem lub wysyłamy spedycją na paletach do takich miast jak: Koszalin, Czaplinek, Piła, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gorzów Wlkp, Szczecin, Gryfino, Piotrków Trybunalski, Łódź, Wrocław, Legnica, Głogów, Jelenia Góra,  Katowice, Kraków, Sosnowiec, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Jaworzno, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom, Gliwice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Bielsko Biała, Żywiec, Dzierżoniów, Inowrocław, Zielona Góra, Białystok, Częstochowa, Warszawa, Piotrków Trybunalski, Kielce, Radom, Rybnik, Opole, Poznań,  Gdańsk, Olsztyn, Płock, Tarnów, Rzeszów, Mielec, Tarnowskie Góry, województwa: wielkopolskie, pomorskie, lubuskie, śląskie, łódzkie, małopolskie, świętokrzyskie, mazowieckie, opolskie, dolnośląskie, podkarpackie, lubelskie, kujawsko pomorskie, podlaskie, warmińsko mazurskie.

Opinie o produkcie (0)

Imię i Nazwisko:
Twoja opinia:
Sklep internetowy Shoper.pl