Zestawy szatniowe SZOS ZS

Zestawy szatniowe otwarte typu SZOS i ZS to praktyczne i wygodne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie charakter wykorzystywania odzieży wierzchniej lub roboczej nie wymaga osobnych skrytek dla każdego użytkownika. Z tego powodu idealnie sprawdzą się np. w małych i średnich zakładach. Jest to również świetny element wyposażenia w miejscach, w których znajdujące się szatnie obejmują osobne pomieszczenia na ubrania brudne (poddawane konserwacji natychmiast po zakończeniu pracy) i czyste (codzienne). Proponowane produkty są odpowiednie także dla szkół, przedszkoli, domów kultury, czytelni, bibliotek itp.

Zestawy szatniowe SZOS ZS w atrakcyjnych cenach

Zestaw szatniowy charakteryzuje się praktyczną budową. Oprócz otwartej przestrzeni do wieszania zawiera półkę na buty, nakrycie głowy i siedzisko z drewna liściastego (na życzenie Klienta możemy wykonać je z wyjątkowo trwałego tworzywa PCV). Część modeli posiada także niewielkie skrytki na kosztowności i rzeczy prywatne, zaopatrzone w indywidualny zamek w systemie Master Key (jeden kluczyk do wszystkich zamków).

Przy tym, nasze meble produkowane są z wysokiej jakości blachy stalowej. W związku z tym mogą poszczycić się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i są wytrzymałe nawet w najbardziej wymagających warunkach. Przekłada się to również na łatwą konserwację – stal jest odporna na działanie nawet bardzo silnych detergentów.

Charakterystyczne wzornictwo jest estetyczne i uniwersalne. Każdy zestaw można pomalować na jeden z 16 kolorów z palety RAL. Dzięki temu dopasuje się on do aranżacji wnętrza każdego rodzaju.

Sklep internetowy Shoper.pl