Zestawy szatniowe SZOS ZS

Zestawy szatniowe otwarte typu SZOS i ZS to praktyczne i wygodne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie charakter wykorzystywania odzieży wierzchniej lub roboczej nie wymaga osobnych skrytek dla każdego użytkownika. Z tego powodu idealnie sprawdzą się np. w małych i średnich zakładach. Jest to również świetny element wyposażenia w miejscach, w których znajdujące się szatnie obejmują osobne pomieszczenia na ubrania brudne (poddawane konserwacji natychmiast po zakończeniu pracy) i czyste (codzienne). Proponowane produkty są odpowiednie także dla szkół, przedszkoli, domów kultury, czytelni, bibliotek itp.Zestaw szatniowy charakteryzuje się praktyczną budową. Oprócz otwartej przestrzeni do wieszania zawiera półkę na buty, nakrycie głowy i siedzisko z drewna liściastego (na życzenie Klienta możemy wykonać je z wyjątkowo trwałego tworzywa PCV). Część modeli posiada także niewielkie skrytki na kosztowności i rzeczy prywatne, zaopatrzone w indywidualny zamek w systemie Master Key (jeden kluczyk do wszystkich zamków).

Przy tym, nasze meble produkowane są z wysokiej jakości blachy stalowej. W związku z tym mogą poszczycić się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i są wytrzymałe nawet w najbardziej wymagających warunkach. Przekłada się to również na łatwą konserwację – stal jest odporna na działanie nawet bardzo silnych detergentów.
Charakterystyczne wzornictwo jest estetyczne i uniwersalne. Każdy zestaw można pomalować na jeden z 16 kolorów z palety RAL. Dzięki temu dopasuje się on do aranżacji wnętrza każdego rodzaju.

Sklep internetowy Shoper.pl