Ścianki narzędziowe

Jak zaprowadzić porządek w narzędziach i drobnych elementach wyposażenia każdego warsztatu? My mamy na to sposób! Z pomocą przychodzą praktyczne i niezwykle komfortowe w codziennym użytkowaniu ścianki narzędziowe, które pozwolą na łatwe odszukanie śrubokrętów, kluczy i innych akcesoriów. Dzięki nim stworzenie zorganizowanej przestrzeni odpowiadającej osobistym oczekiwaniom będzie prostsze niż kiedykolwiek!

Ścianki narzędziowe, jakie oferujemy w naszym sklepie są zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwy wgląd do posiadanych narzędzi i ochronę przed ich zgubieniem. Wykonane z blachy stalowej o grubości 0,8 mm i wzbogacone w podręczne haczyki ułatwią zawieszenie i łatwe manewrowanie narzędziami, gwarantując maksymalną trwałość, wytrzymałość oraz oszczędność miejsca.

Sprawdź inne meble warsztatowe, jakie posiadamy w sklepie Profesmeb.pl i zaprowadź porządek w każdym warsztacie, zakładzie naprawczym, fabryce i hali produkcyjnej. W ofercie stoły warsztatowe, pojemne szafy i regały oraz funkcjonalne wózki.

Sklep internetowy Shoper.pl