Szafy warsztatowe UWS, SMD

Metalowe szafy z linii SMD i UWS to obowiązkowe wyposażenie profesjonalnych warsztatów. Zostały zaprojektowane z myślą o mechanikach samochodowych, ślusarzach, spotkać je można w punktach serwisowych i prywatnych garażach. Pomagają w zorganizowaniu przestrzeni i przeznaczone są do przechowywania specjalnych narzędzi. Korzystając z naszych szaf SMD i UWS nie trzeba martwić się o stan posiadanego sprzętu. Odpowiadają one potrzebom najbardziej wymagających odbiorców – istnieje możliwość uzupełnienia ich o niezbędne dodatki. Są wygodne i funkcjonalne, mają pojemne szuflady, ocynkowane półki, przestawne półko-wanienki, pulpit, ranty boczne oraz gumę ryflowaną. Na uwagę zasługuje również perforacja widoczna na drzwiach, która pozwala na jak najlepsze wykorzystanie powierzchni mebla.


Wszystkie proponowane szafki produkowane są z wysokogatunkowej blachy stalowej, są odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Wyróżnia je solidna konstrukcja. Adresujemy je do Klientów, którym, poza funkcjonalnością, zależy na estetycznym wyglądzie i starannym wykończeniu. Można je zestawić z produktami z innych linii – nasza oferta opiera się na kompleksowym urządzaniu pomieszczeń warsztatowych i magazynowych. Modele dostępne są w 16 kolorach, które są w stanie zmienić ponury magazyn lub amatorski garaż w uporządkowane miejsce pracy.
Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji, którą wyróżniają przystępne ceny i wysoka jakość. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką oferowanych mebli. Każdy Klient ma szansę znaleźć tutaj coś dla siebie.

Sklep internetowy Shoper.pl