Szafa gospodarcza metalowa  

Utrzymanie odpowiedniej czystości jest szczególnie ważne w miejscach użyteczności publicznej, z których każdego dnia korzystają dziesiątki, czy nawet setki osób. Administratorzy obiektów tego typu muszą zadbać o wykwalifikowaną kadrę sprzątającą, która będzie na bieżąco kontrolować porządek. W trakcie swojej pracy ekipa korzysta z różnorodnych środków czystości oraz sprzętu, które powinny być przechowywane w wydzielonym i dobrze oznaczonym miejscu. W tym celu najlepiej sprawdzi się metalowa szafa gospodarcza, która znajdziesz w naszej ofercie w wielu interesujących odsłonach. 

Meble dostępne w naszym katalogu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić możliwie najwięcej miejsca do przechowywania. Poszczególne szafy gospodarcze zaopatrzone są w system półek z możliwością regulacji ustawienia, które doskonale sprawdzą się do magazynowania detergentów. Na szczególną uwagę w asortymencie zasługuje model dwudrzwiowy z wydzielonym miejscem do ustawienia mopa. Niektóre produkty z tej kategorii można wykorzystać też do przechowywania odzieży pracowniczej. Znajdziesz w nich wydzielony segment do zawieszania ubrań. 

Każda szafka gospodarcza z naszej oferty została wykonana z największą dbałością o detale. Wykorzystano tutaj metalowy korpus zrobiony z solidnej, stalowej blachy. Użycie tego materiału gwarantuje dużą wytrzymałość mebla na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie korozji czy wilgoci. Dodatkową ochronę stanowi warstwa farby nakładanej proszkowo, której kolorystykę możesz wybrać samodzielnie, korzystając z palety RAL dostępnej w opisie produktu. Wykorzystana tutaj metoda nakładania barwnika zapewnia jego równomierne rozmieszczenie na całości, gwarantując estetyczny efekt. Dobierając odpowiednią barwę korpusu, możesz bez problemu dostosować zakupiony mebel do wystroju pomieszczenia. 

Oferowane przez nas szafki gospodarcze spełniają normy BHP, dlatego możesz wykorzystać je w biurze, szatni, czy pomieszczeniu socjalnym. Każdy model posiada wbudowany zamek cylindryczny zamykany na klucz, dzięki czemu można ochronić przechowywane detergenty czy odzież przed osobami postronnymi. Meble metalowe z tej kategorii możesz wykorzystać w prywatnym zakładzie pracy, na zapleczu w lokalu gastronomicznym lub usługowym, czy też szkolnej szatni. Doskonale sprawdzą się też w warsztacie samochodowym, gdzie posłużą do przechowywania brudnej odzieży, narzędzi czy sprzętu. 

Zamawiając szafę gospodarczą w naszym sklepie, masz zawsze gwarancję dobrej ceny. Nasze meble metalowe nie kosztują zbyt wiele, a jednocześnie posłużą Ci dobrze przez wiele lat, dzięki solidnemu wykonaniu. Przede wszystkim jednak produkty są bardzo funkcjonalne i możesz wykorzystać je w dowolnym celu. Wewnątrz umieszczono solidne, metalowe półki, które wytrzymają nawet większe obciążenie. 

Poza solidnymi szafami gospodarczymi proponujemy Ci też zakup innych, interesujących produktów z metalu. W asortymencie znajdziesz modele warsztatowe lub do przechowywania odzieży, regały stalowe itp. Oferta obejmuje też meble drewniane do biura, które wyróżniają się eleganckim, nowoczesnym wyglądem.

Sklep internetowy Shoper.pl