Mamy świadomość, jak ważne jest utrzymanie porządku na terenie firmy. Dlatego przygotowaliśmy ofertę produktów, które będą w tym pomocne. Służą do przechowywania ubrań pracowników, chemii gospodarczej i narzędzi do sprzątania. Są to wysokiej jakości szafy gospodarcze, które wykonane są z blachy stalowej. W trosce o trwałość zostały zabezpieczone przed korozją. Malowane są techniką proszkową i dostępne w wielu kolorach zgodnych z paletą RAL. Dzięki temu możesz dopasować je do wystroju określonego pomieszczenia.

Wewnątrz podzielone są w pionie i poziomie na segmenty i półki. Taka organizacja przestrzeni pozwala na jej ekonomiczne wykorzystanie. Oprócz praktycznej roli szafa gospodarcza spełnia normy BHP. Dlatego może być używana w szatni, pomieszczeniu socjalnym czy w biurze. Wyposażona jest w zamek cylindryczny z ryglowaniem. W ten sposób rzeczy osobiste lub detergenty są dobrze zabezpieczone. W komplecie znajdują się klucze dla pracowników.

Szafki te sprawdzają się również w warsztatach samochodowych. Mechanicy mogą do nich schować narzędzia i płyny techniczne. Za sprawą mocowanego pałąka mogą powiesić również ubrania na wieszakach. Natomiast po wykonanej pracy odłożyć kombinezon i obuwie robocze. Oferowane przez nas produkty charakteryzuje duża funkcjonalność. Co w połączeniu z dokładnością ich wykonania sprawia, że są konkurencyjne na rynku. Zawsze podkreślamy ich uniwersalny charakter. To właśnie za jego sprawą można je wykorzystać w zależności od potrzeby w firmie.

Sklep internetowy Shoper.pl