Szafki BHP ubraniowe

W dobrze prosperującym przedsiębiorstwie liczy się nie tylko kompetencja pracowników i sprawne wykonywanie podjętych przez nich działań, ale również właściwa organizacja miejsca pracy. Jednym z aspektów wpływających na kreowanie firmowej przestrzeni są szafki BHP, w szczególności gdy praca wymaga posiadania specjalnego ubioru roboczego. Takie meble specjalistyczne sprawdzą się zatem we wszystkich fabrykach, zakładach produkcyjnych, ale także w różnego rodzaju klubach sportowych, szkołach tańca czy na pływalniach. Odnośnie tych ostatnich, warto mieć świadomość, że klient klubu sportowego czy szkoły tańca zwraca uwagę nie tylko na jakość prowadzonych zajęć, ale również na możliwość bezpiecznego i wygodnego przechowania prywatnych rzeczy podczas obecności na zajęciach. Dlatego dobrej klasy szafka metalowa na ubrania to nieodzowny element każdej szanującej się placówki oferującej zajęcia sportowe. Nie mogło ich zatem zabraknąć w asortymencie naszego sklepu. Dlatego z nieskrywaną przyjemnością pragniemy zaoferować praktyczne szafki na ubrania robocze i pojemne szafy ubraniowe, których stabilność, wysoka jakość wykonania i idąca za nią trwałość będzie odpowiedzią nie tylko na obowiązujące normy i wymagania, ale również codzienne, intensywne użytkowanie.

Szafki BHP - tanio

Szafka ubraniowa metalowa to doskonały element wystroju szatni i pomieszczeń socjalnych, w których pierwszorzędny nacisk kładzie się na funkcjonalność, komfort użytkowania oraz estetykę przestrzeni. Tego typu szafka BHP łączy wszystkie cechy idealnego wyposażenia, tj. ergonomiczność, trwałość, pojemność i stabilność, zapewniając tym samym atrakcyjną, skrojoną na miarę wszystkich możliwości cenę. Nasz sklep oferuje szafy ubraniowe w konkurencyjnych cenach oraz liczne promocje, aby jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność sprzedawanego wyposażenia w oczach potencjalnego klienta. Jesteśmy przekonani, że cena szafek BHP z pewnością przyjemnie zaskoczy każdego. Oferta naszego sklepu pokazuje, że szafki na odzież roboczą mogą być jednocześnie tanie i solidnie wykonane.

Szafka ubraniowa BHP - wymiary

Prezentowane szafki ubraniowe BHP zostały tak zaprojektowane, aby jak najlepiej zorganizować i urządzić przestrzeń pracowniczą, uwzględniając zróżnicowane potrzeby i oczekiwania wszystkich osób, które każdego dnia będą z nich korzystały. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie duża różnorodność wymiarowa, pozwalająca na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. W ofercie znajdziemy niewielkie, jednokomorowe szafki pracownicze BHP o szerokości 30 i 40 cm, które idealnie sprawdzą się, gdy ograniczeniem jest przestrzeń, jak również większe szafy ubraniowe o szerokości 50 cm, 60 cm, 80 cm, 90 cm, a nawet 120 cm! Wszystkie szafki na ubrania robocze niezależnie od wybranej konstrukcji są wykonane z mocnej i odpornej na uszkodzenia blachy stalowej oraz wyposażone w zamek kluczowy – dla bezpiecznego przechowywania znajdującej się w niej zawartości. Szafki BHP, jakie oferujemy w naszym sklepie, można nabyć w jednym z trzech wariantów do wyboru: w opcji z daszkiem skośnym, na nóżkach oraz na podstawie z siedziskiem. Przykładowo metalowa szafka ubraniowa z daszkiem wyposażona w dodatkowe nóżki ułatwia utrzymanie porządku i dotarcie ze szczotką czy odkurzaczem do przestrzeni pod meblem. Zresztą utrzymanie czystości wszystkich naszych szafek jest banalnie proste. Ich gładka powierzchni sprawia, że czyszczenie takich mebli to sama przyjemność.

Szafa ubraniowa idealna dla pracownika

Szafki BHP ubraniowe to doskonałe rozwiązanie na wygodne przechowywanie czystych i brudnych ubrań pracowniczych. W ofercie posiadamy meble o konstrukcji jedno-, dwu-,  trzy-, cztero-, sześcio-, a nawet ośmioskrzydłowej. Dla zwiększenia komfortu i wygody użytkowania, szafki BHP wyposażono w drążki na ubrania, specjalne haczyki na odzież, praktyczne schowki oraz inne elementy ułatwiające przechowywanie odzieży. Każda szafka ubraniowa metalowa posiada również indywidualny wywietrznik, aby lepiej i skuteczniej utrzymać higienę. Nie brakuje również estetyki, która w przestrzeniach socjalnych czy szatniach także odgrywa niemałe znaczenie. Wszystkie szafki metalowe BHP malowane są specjalnymi farbami proszkowymi, w bogatej palecie kolorów RAL. Wszystko po to, aby zamówiona szafka BHP jak najlepiej spełniała potrzeby wymagających użytkowników, doskonale wpisując się w wystrój służbowych pomieszczeń.

Szafa ubraniowa metalowa do pracy

Wśród dostępnych modeli szafek każdy znajdzie coś dla siebie. Te funkcjonalne i praktyczne meble dostępne są w naszym sklepie w różnorodnych wariantach, które można ze sobą dowolnie zestawiać, tworząc jedyne w swoim rodzaju wnętrza. Warto zapoznać się ze szczegółowym opisem każdego z produktów dostępnych w naszym katalogu, tak, aby dokonać wyboru zgodnego z naszymi indywidualnymi potrzebami. Każda szafa bhp dostępna w naszej ofercie to gwarancja wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. W naszym katalogu znajduje się zarówno pojedyncza, minimalistyczna szafa ubraniowa bhp z wieloma funkcjonalnościami (m.in. przegrodą oddzielająca odzież brudną od czystej, plastikowym drążkiem, wieszakami na ubrania czy haczykiem na ręcznik) w cenie kilkuset złotych, jak i potężna, ośmiodrzwiowa szafa metalowa na ubrania z praktycznymi drzwiami w kształcie litery L w cenie ok. 2 tysięcy złotych. Te i inne szafy ubraniowe bhp zostały szczegółowo opisane na naszej stronie internetowej.

Niezawodne szafki pracownicze bhp

Nasze solidne szafki ubraniowe dla pracowników to poza dużą funkcjonalnością również ciekawe wzornictwo. Dodatkowym atutem może być fakt, iż oferowane w naszym sklepie szafki ubraniowe metalowe dostępne są w wielu różnych kolorach, począwszy od klasycznych barw, takich jak czernie i biele, poprzez szafki żółte, zielone, niebieskie i wiele innych. Oferowane meble malowane są techniką proszkową. Taki sposób pokrywania powierzchni metalowych farbą ma wiele zalet. Przede wszystkim malowanie proszkowe pozwala na niezwykle trwałe i jednolite pokrycie farbą każdej powierzchni. Szafki dla pracowników pomalowane metodą proszkową zabezpieczone zostają ponadto przed korozją, a ich powierzchnia charakteryzuje się dużą gładkością i pozbawiona jest zacieków. Zapraszamy do skorzystania z bogatego asortymentu naszego sklepu w którym znajdziesz szafki ubraniowe pracownicze w wielu różnorodnych wariantach. Takie meble pozwolą na wygodne i optymalne zagospodarowanie każdej szatni czy pomieszczenia socjalnego. W naszym katalogi znajdziesz nie tylko funkcjonalne szafy bhp, ale szereg innych mebli, niezastąpionych w przestrzeniach biurowych, urzędowych oraz innych miejscach użyteczności publicznej. Zapraszamy do zakupów. Postaw na jakość i dobre ceny oferowane przez Profesmeb.

Sklep internetowy Shoper.pl