Szafki BHP - szafy ubraniowe

W dobrze prosperującym przedsiębiorstwie liczy się nie tylko kompetencja pracowników i sprawne wykonywanie podjętych przez nich działań, ale również właściwa organizacja miejsca pracy. Jednym z aspektów wpływających na kreowanie firmowej przestrzeni są szafki BHP, w szczególności gdy praca wymaga posiadania specjalnego ubioru roboczego. Nie mogło ich zatem zabraknąć w asortymencie naszego sklepu. Dlatego z nieskrywaną przyjemnością pragniemy zaoferować praktyczne szafki na ubrania robocze i pojemne szafy ubraniowe, których stabilność, wysoka jakość wykonania i idąca za nią trwałość będzie odpowiedzią nie tylko na obowiązujące normy i wymagania, ale również codzienne, intensywne użytkowanie.

Szafki BHP - tanio

Szafka ubraniowa metalowa to doskonały element wystroju szatni i pomieszczeń socjalnych, w których pierwszorzędny nacisk kładzie się na funkcjonalność, komfort użytkowania oraz estetykę przestrzeni. Tego typu szafka BHP łączy wszystkie cechy idealnego wyposażenia, tj. ergonomiczność, trwałość, pojemność i stabilność, zapewniając tym samym atrakcyjną, skrojoną na miarę wszystkich możliwości cenę. Nasz sklep oferuje szafy ubraniowe w konkurencyjnych cenach oraz liczne promocje, aby jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność sprzedawanego wyposażenia w oczach potencjalnego klienta. Jesteśmy przekonani, że cena szafek BHP z pewnością przyjemnie zaskoczy każdego... 

Szafki ubraniowe BHP - wymiary

Prezentowane szafki ubraniowe BHP zostały tak zaprojektowane, aby jak najlepiej zorganizować i urządzić przestrzeń pracowniczą, uwzględniając zróżnicowane potrzeby i oczekiwania wszystkich osób, które każdego dnia będą z nich korzystały. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie duża różnorodność wymiarowa, pozwalająca na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. W ofercie znajdziemy niewielkie, jednokomorowe szafki pracownicze BHP o szerokości 30 i 40 cm, które idealnie sprawdzą się, gdy ograniczeniem jest przestrzeń, jak również większe szafy ubraniowe o szerokości 50 cm, 60 cm, 80 cm, 90 cm, a nawet 120 cm! Wszystkie szafki na ubrania robocze niezależnie od wybranej konstrukcji są wykonane z mocnej i odpornej na uszkodzenia blachy stalowej oraz wyposażone w zamek kluczowy – dla bezpiecznego przechowywania znajdującej się w niej zawartości. Szafki BHP, jakie oferujemy w naszym sklepie, można nabyć w jednym z trzech wariantów do wyboru: w opcji z daszkiem skośnym, na nóżkach oraz na podstawie z siedziskiem.

Szafa ubraniowa idealna dla pracownika

Szafki BHP ubraniowe to doskonałe rozwiązanie na wygodne przechowywanie czystych i brudnych ubrań pracowniczych. W ofercie posiadamy meble o konstrukcji jedno-, dwu-,  trzy-, cztero-, sześcio-, a nawet ośmioskrzydłowej. Dla zwiększenia komfortu i wygody użytkowania, szafki BHP wyposażono w drążki na ubrania, specjalne haczyki na odzież, praktyczne schowki oraz inne elementy ułatwiające przechowywanie odzieży. Każda szafka ubraniowa metalowa posiada również indywidualny wywietrznik, aby lepiej i skuteczniej utrzymać higienę. Nie brakuje również estetyki, która w przestrzeniach socjalnych czy szatniach także odgrywa niemałe znaczenie. Wszystkie szafki metalowe BHP malowane są specjalnymi farbami proszkowymi, w bogatej palecie kolorów RAL. Wszystko po to, aby zamówiona szafka BHP jak najlepiej spełniała potrzeby wymagających użytkowników, doskonale wpisując się w wystrój służbowych pomieszczeń.

Sklep internetowy Shoper.pl