Szafy ubraniowe BHP

Wśród oferowanych przez nas mebli socjalnych znajdują się przydatne w każdym zakładzie pracy szafki BHP. Będą one doskonałą propozycją dla wszystkich firm, które szukają funkcjonalnego, ergonomicznego i solidnego wyposażenia, pozwalającego na bezpieczne przechowywanie ubrań pracowników. Polecamy szafy BHP jedno, dwu lub trzydrzwiowe, na nóżkach lub bez, o różnych szerokościach i wysokościach.

Proponowane przez nas szafy socjalne zostały wykonane z blachy lakierowanej proszkowo. Dzięki temu są one trwałe i odporne na uszkodzenia. Każda dostępna w naszej ofercie szafa posiada otwory wentylacyjne, zapewniając tym samym dobrą cyrkulację powietrza wewnątrz.

Serdecznie zachęcamy do poznania specyfikacji naszych mebli socjalnych. Kliknięcie na wybrany model przekieruje Państwa na stronę ze szczegółowym opisem szafy. W sposób szczególny polecamy szafkę ubraniową dwudrzwiową SUM 320 WEMO, szafę dwudrzwiową z podziałem odzieży SUM 420 WEMO oraz szafę cztero-skrytkową SUS 322 WEMO - dostępną w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do zakupów. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Sklep internetowy Shoper.pl