Regały metalowe: magazynowe, archiwalne

Oferujemy solidne regały metalowe – magazynowe oraz regały do archiwum. Zapraszamy do zapoznania się z ich charakterystyką. Z pewnością każdy, kto ceni najwyższą jakość oraz uniwersalność, będzie zadowolony z naszego asortymentu. Jesteśmy również nastawieni na wykonywanie wszelkiego typu zamówień niestandardowych. Wszystkie produkty mogą zostać ocynkowane.

Regały do magazynu i archiwum

W swojej ofercie posiadamy kilka rozwiązań regałów metalowych przeznaczonych do wyposażania powierzchni archiwum, jak i magazynu. Oferowane regały metalowe są wykonane z wysokiej klasy materiałów, które są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i mogą być wykorzystywane w różnych miejscach. Ich konstrukcja jest stabilna, więc na półkach można umieścić ciężkie przedmioty, skrzynie, pudła, dokumenty archiwalne. Nie będzie się chwiać i przemieszczać. W zależności od potrzeb klienci mogą nabyć modele o różnym udźwigu. Oferujemy najlepsze regały magazynowe metalowe w Poznaniu. Dzięki doświadczeniu zebranemu w ciągu kilku lat działalności możemy zaproponować przedsiębiorcom wiele wygodnych w użytkowaniu, funkcjonalnych mebli metalowych. Oferowane przez naszą firmę regały metalowe spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone stosownymi certyfikatami, które są dołączone do zamówień. Są to solidne regały archiwalne pozwalające funkcjonalnie przechowywać wszelkie ważne dokumenty w teczkach i segregatorach oraz wytrzymałe metalowe regały magazynowe, na których półkach posegregujecie Państwo towary. Ich design jest przemyślany. Do układania na nich przedmiotów można z powodzeniem wykorzystywać wszelkie magazynowe urządzenia, np. podnośniki, co przyspiesza pracę. Przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani naszą ofertą, powinni pamiętać o tym, że w asortymencie mamy doskonałej jakości przesuwne regały do magazynów, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Z pewnością znajdą one zastosowanie w wielu zakładach pracy oraz placówkach handlowych. Napęd mechaniczny gwarantuje ich bezawaryjną pracę przez długi czas.

Regały ocynkowane

Nasza firma oferuje również regały metalowe, które występują w wersji ocynkowanej i malowanej, półki mogą być wykonane z blachy lub z płyty wiórowej o zwiększonej nośności 250kg - 500kg w zależności od modelu. Standardowe regały do archiwum mają wymiary zewnętrzne 950 x 335, ale istnieje możliwość wykonania ich według wymiarów podanych przez klienta. Warto zaznaczyć, że poszczególne półki regałów ocynkowanych nie muszą być ustawione w tej samej odległości. O szczegóły usługi należy zapytać pracownika firmy. Produkt w wersji podstawowej składa się ze słupków oraz półek. Poza tym zawiera również elementy dodatkowe, takie jak:

  • ogranicznik boczny,
  • ogranicznik tylny,
  • przegroda dostosowana do segregatorów archiwalnych.

Regał wtykowy

Półki wiórowe są wykonane z płyty surowej o grubości około 18 mm. Regał wytrzymuje bardzo duże obciążenie, więc nadaje się do magazynów, zakładów przemysłowych czy firm logistycznych. Udźwig oscyluje w granicach 1250 kg (cała konstrukcja). Poszczególne deski przyjmują obciążenie maksymalnie 250 kg.

Regał archiwalny wtykowo-zaciskowy

Produkt występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Standardowe obciążenie to 900 kg, natomiast poszczególne półki wytrzymują obciążenie do 90 kg. Regał dobrze sprawdza się w niewielkich magazynach sklepowych lub pomieszczeniu, w których przechowuje się książki i różne dokumenty archiwalne. Ma ogranicznik tylny i boczny, co dodatkowo zabezpiecza przedmioty, które są na nim ustawione.

Regały magazynowe – cena producenta 

Standardowa nośność półek metalowych waha się w zależności od regału 100-150-250 kg / półkę. Obciążenie regałów typowych: 750 kg - 1250 kg dla wersji standardowych. Istnieje możliwość zwiększenia nośności regałów. W celu poznania szczegółów warto skontaktować się z naszym działem handlowym. Gwarantujemy fachową pomoc i jasny cennik. Koszt poszczególnych modeli malowanych,  ocynkowanych lub nie, zależy od różnych czynników takich jak zastosowany materiał, użycie dodatkowych wzmocnień czy wysokość. Metalowe regały magazynowe produkowane są w wersji skręcanej śrubami oraz w wersji wtykowej, która zapewnia bezpieczny i stabilny montaż bez użycia śrub. Nie wymagają innych specjalistycznych narzędzi czy pomocy fachowców. Można je złożyć samodzielnie. Na życzenie wykonujemy regały magazynowe metalowe o nietypowych wymiarach. Projekty indywidualne są wyceniane osobno. Nasi pracownicy mogą również pomóc klientom w dobraniu odpowiednich rozmiarów konstrukcji do magazynu.

PODSTAWOWE ROZWIĄZANIA REGAŁÓW STACJONARNYCH:

REGAŁY OCYNKOWANE, REGAŁY MALOWANE z półką metalową lub z płyty wiórowej, regały skręcane lub wtykowe, regały standardowe lub nietypowe. Każdy klient znajdzie w naszej ofercie wszystko, czego potrzebuje. Oczywiście mamy również osobną kategorię wyrobów przeznaczoną dla przedsiębiorców szukających konstrukcji warsztatowych, na których można wygodnie umieścić skrzynki z narzędziami lub inne sprzęty.

Regał metalowy RPG

Regał metalowy RPG

Regał metalowy RPG

 

Regały

KARTA KATALOGOWA

Regał z półką wiórową

Regał z półką wiórową Regał RWP z półką wiórową

Regały

KARTA KATALOGOWA

Regał wtykowy ocynk Regał malowany wtykowy regały wtykowe

Regały wtykowe ocynk i malowane

KARTA KATALOGOWA

Regały magazynowe w atrakcyjne cenie typ Rmm - wykonane z blachy malowanej proszkowo. Konstrukcja wtykowa - zaciskowa z metalowymi półkami o nośności 200kg. Model jest uniwersalny, praktyczny, dedykowany właścicielom serwisów samochodowych. Konstrukcja pozwala na zagospodarowanie pionowej przestrzeni. Regał może również zainteresować klientów prywatnych szukających niedrogiego produktu, który pozwoli im na lepszą organizację niewielkiej przestrzeni w piwnicy czy garażu. Solidna konstrukcja uniemożliwia przesuwanie czy chybotanie konstrukcji. Regał pasuje do innych mebli metalowych, które znajdują się w ofercie.

Regał Rmm Regał Rmm Regał Rmm Regały magazynowe Rmm

Rodzaje regałów magazynowych metalowych

Regały metalowe szerokie 200cm i 250cm. SYSTEM PROFES-MTA - regały o bardzo mocnej konstrukcji. Model przeznaczony jest do magazynu, w którym składowane są ciężkie ładunki. Twarde półki wytrzymują obciążenie 400-500 kilogramów w zależności od wybranego przez klienta modelu. Standardowo regał ma cztery poziomy.

regały metalowe szerokie regały metalowe szerokie

 

Regały metalowe magazynowe ciężkie mogą być montowane pojedynczo lub w segmenty. SYSTEM PROFES-WW. Konstrukcja pozwala na zagospodarowanie nawet niewielkiej przestrzeni magazynowej. Z pewnością tę zaletę docenią właściciele sklepów, którzy nie mają dostępu do dużych pomieszczeń do składowania towarów. Cały regał wytrzymuje obciążenie do 1750 kg. Natomiast na poszczególnych półkach można umieścić ładunek o masie 300-400 kg.

 

regały magazynowe ciężkie Regały magazynowe ciężkie

Regały metalowe wielofunkcyjne

KARTA KATALOGOWA

     

Jeśli szukacie Państwo funkcjonalnych rozwiązań, które pozwolą zagospodarować przestrzeń Waszego archiwum, biura lub magazynu zapraszamy do składania zapytań. Regały metalowe – archiwalne i magazynowe dostarczamy do wielu miast w Polsce. Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź… wyposażamy firmy i placówki z całego kraju. Jesteśmy w stanie przygotować projekt 3D z rozmieszczeniem regałów oraz dobrać dla Państwa idealne rozwiązanie przy zachowaniu korzystnej ceny.

Biuro obsługi klienta:

biuro@profesmeb.pl

handlowy@profesmeb.pl

tel. 503-513-333, 503-513-550

tel. (61) 623-22-83

fax. (61) 623-24-77

Wyposażamy obiekty na terenie całego kraju.

Sklep internetowy Shoper.pl