Biurka lekarskie

Stojąc przed koniecznością wyposażenia placówki medycznej w odpowiedni sprzęt, należy zwrócić uwagę nie tylko na zakup profesjonalnych, nowoczesnych urządzeń medycznych, ale również praktycznych mebli. Dlatego tak ważne jest, aby starannie dobierać biurko lekarskie, aby nie tylko wpisywało się w wystrój gabinetu lekarskiego, ale przede wszystkim odpowiadało na potrzeby korzystającego z niego medyka. W sklepie Profesmeb.pl znaleźć można szeroki wybór wyposażenia medycznego, uwzględniającego nowoczesne trendy, atrakcyjną kolorystykę oraz najwyższą jakość wykonania. Nie czekaj i sprawdź, co przygotowaliśmy z myślą o Twoich potrzebach wspólnie z zespołem naszych specjalistów. Zapewniamy, że w tej kategorii sklepu Profesmeb.pl znajdziesz wysokogatunkowe biurka medyczne najwyższej klasy.

To, co w sposób szczególny charakteryzuje biurka lekarskie z naszej oferty to przede wszystkim prostota i ergonomiczność, którą zamknięto w solidnej, ale równie estetycznej konstrukcji. Ich stelaż wykonany jest ze stalowych profili o przekroju czworokątnym i stopkami niwelującymi nierówności podłoża, który wzbogacono blatem o grubości aż 25 mm z powłoką z melaminy. Takie połączenie gwarantuje większą ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami, a tym samym długie i bezproblemowe użytkowanie – przez wiele lat! Nie zapomniano również, że biurka lekarskie muszą być nie tylko trwałe, ale również możliwie jak najbardziej funkcjonalne. To dlatego wyposażone są w podręczne szuflady, które umożliwiają swobodne przechowywanie i łatwy dostęp do wszelkiej dokumentacji.

Biurko lekarskie Bim

Solidność, ergonomia i wysoki komfort pracy – to znaki szczególne, jakimi niewątpliwie może poszczycić się biurko lekarskie Bim. W ofercie naszego sklepu jest dostępne w wielu opcjach do wyboru. Proponujemy modele wyposażone w jeden kontenerek – z dwiema lub trzema szufladami montowanymi po prawej lub lewej stronie. Z myślą o osobach potrzebujących umeblowania z większą ilością miejsca do przechowywania oferujemy biurko lekarskie z dwoma kontenerkami – w tym z opcją praktycznej dostawki. Wszystkie szuflady zostały dopasowane tak, aby rozmiarem odpowiadały formatom kart chorób pacjentów. Biurko lekarskie Bim to gwarancja wysokiej jakości wyposażenia wielu obiektów medycznych: gabinetów lekarzy i pielęgniarek, przychodni, szpitali, aptek, laboratoriów oraz wielu innych.

Biurko lekarskie białe, czerwone, a może niebieskie? Z nami to możliwe! Oferujemy bowiem funkcjonalne wyposażenie gabinetów medycznych, w 13 kolorach do wyboru! Dopasuj więc biurko do kolorystyki swojego gabinetu, co bez wątpienia przełoży się na spójność, estetykę i profesjonalizację całej placówki medycznej. Pamiętaj, że detale tworzą całość, a pacjenci lub klienci zwracają uwagę na wszystkie szczegóły – szczególnie na meble medyczne, z którymi mają zazwyczaj bezpośredni kontakt. Sprawdź już dziś, co przygotowaliśmy w naszej ofercie Profesmeb.pl!

Biurka medyczne niezbędne w gabinecie

Biurko medyczne to mebel, przy którym przyjmujesz wstępnie swoich pacjentów i omawiasz z nimi badania lub wyniki. Muszą być one zatem zarówno niezawodne, estetyczne, jak i ergonomiczne oraz funkcjonalne. W tej kategorii sklepu Profesmeb.pl znajdziesz biurka lekarskie zaprojektowane z najwyższą starannością o odpowiednią pozycję medyka i pacjentów. Pozwoli to maksymalnie odciążyć organizm podczas wielogodzinnej pracy, co również przełoży się na samopoczucie specjalisty, jego efektywność, wydajność i skupienie.

Prezentowane przez nas biurka medyczne wyposażone zostały w wiele szuflad, szafek i przegródek, dzięki którym przechowywanie posegregowanych akcesoriów, dokumentów i narzędzi będzie wygodne i proste. Medyk będzie mieć wszystko pod ręką, co zoptymalizuje czas niezbędny na podstawowe czynności podczas wizyty pacjenta.

Są one również wykonane z wyselekcjonowanych surowców, co gwarantuje wieloletnią niezawodność eksploatacji. Biurka i wszystkie pozostałe meble medyków muszą konfrontować swoją niezawodność z nadmierną eksploatacją podczas każdego dnia pracy. Sięgnij więc po propozycje, które poradzą sobie z taką specyfiką pracy i zapewnią zadowalającą żywotność przez wiele lat.

Biurko medyczne dostosowane do potrzeb

Zastanawiasz się nad tym, które biurka medyczne lepiej sprawdzą się w aranżacji Twojego gabinetu? Warto mieć 100-procentową pewność, że Twoja inwestycja będzie nie tylko niezawodna, ale i wygodna oraz funkcjonalna. Jest to w końcu element wyposażenia, przy którym będziesz pracować codziennie przez kilka godzin. Chcąc więc zapewnić klientom maksymalną satysfakcję z wyboru, oferujemy profesjonalne doradztwo zakupowe. Dzięki temu podjęcie decyzji będzie o wiele szybsze i prostsze. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i opowiedz o swoich wymaganiach, oczekiwaniach i potrzebach. Wspólnie znajdziemy zadowalające biurko, które udostępni Ci wszystko zgodnie z Twoimi preferencjami.

Zamawiając biurko medyczne w Profesmeb.pl, możesz także liczyć na pełny profesjonalizm w kontekście realizacji Twojej inwestycji. Wystarczy dokonać zakupu poprzez stronę internetową, a kurier dostarczy wybrane meble prosto pod wskazany adres. Zaoszczędzisz dzięki temu mnóstwo czasu i energii, które możesz poświęcić m.in. na pomoc swoim pacjentom. Nie czekaj i przekonaj się na własne oczy jakie to szybkie i proste rozwiązanie Twoich problemów!   Biurko Bim 021 st
  • Cena netto: 2 455,00 zł
   2 455,00 zł
  • szt.
  • Biurko Bim 021 st wymiary: 74x140x80cm   Biurko Bim 022 st
  • Cena netto: 2 363,00 zł
   2 363,00 zł
  • szt.
  • Biurko Bim 022 st wymiary: 74x140x80cm   Biurko Bim 031 st
  • Cena netto: 2 529,00 zł
   2 529,00 zł
  • szt.
  • Biurko Bim 031 st wymiary: 74x160x80cm   Biurko Bim 032 st
  • Cena netto: 2 193,29 zł
   2 193,29 zł
  • szt.
  • Biurko Bim 032 st wymiary: 74x160x80cm   Biurko Bim 051 st
  • Cena netto: 3 351,59 zł
   3 351,59 zł
  • szt.
  • Biurko Bim 051 st wymiary: 74x160x80cm   Biurko Bim 052 st
  • Cena netto: 3 179,00 zł
   3 179,00 zł
  • szt.
  • Biurko Bim 052 st wymiary: 74x160x80cm   Biurko Bim 055 st
  • Cena netto: 3 024,89 zł
   3 024,89 zł
  • szt.
  • Biurko Bim 055 st wymiary: 74x160x80cm

Sklep internetowy Shoper.pl