Poniżej prezentujemy kilka przykładowych realizacji Profesmeb z działu meble metalowe: szafki ubraniowe, sejfy, regały przesuwne - jezdne.


Kilka słów o naszych możliwościach..

Oferta Profesmeb to wysokiej jakości meble metalowe, biurowe, gabinetowe, sejfy i szafy ognioodporne, szafki socjalne, warsztatowe, medyczne, szkolne oraz wiele innych.

Od wielu lat zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem w regały metalowe, magazynowe i archiwalne, szafy i szafki metalowe bhp, sejfy biurowe, ognioodporne oraz meble biurowe, fotele i krzesła i inne elementy składające się na nasze codzienne miejsce pracy. Obsługujemy instytucje użyteczności publicznej, zakłady produkcyjne, biura, obiekty sportowe, przychodnie lekarskie i szpitale, salony samochodowe, urzędy, restauracje, hotele, szkoły itd. Pragnąc sprostać Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy ofertę, która jest odzwierciedleniem naszego doświadczenia i opinii Klientów. W ofercie tej znajdziecie Państwo zarówno produkty najbardziej znanych i renomowanych marek z branży mebli biurowych, mebli metalowych, krzeseł do biur i foteli jak: Malow, Litpol, Valberg, Promet, Chubbsafes, MDD, Antrax, PROFIm, Nowy Styl, Bejot, Unique, jak i tych mniej znanych, a wytwarzających produkty równie wysokiej jakości.

Zapraszamy do współpracy !

Sklep internetowy Shoper.pl