Szafy skrytkowe - sklep internetowy

Oferujemy szeroki wybór szaf i szafek skrytkowych. Należą one do klasy mebli socjalnych, przeznaczonych do przechowywania prywatnych rzeczy w obiektach publicznych, takich jak: zakłady pracy, szkoły, biblioteki, urzędy, markety, obiekty sportowe, szatnie, dworce itp.Mnogość ich zastosowań znajduje odbicie w naszym rozbudowanym asortymencie. Znajdziecie tu Państwo modele w różnych rozmiarach o 2, 3,15, a nawet 20 skrytkach. Dzięki temu możemy zaproponować więcej niż jedno satysfakcjonujące rozwiązanie zarówno dla małych przestrzeni, jak i bardzo dużych obiektów.

W konstrukcji naszych mebli wykorzystujemy zgrzewaną blachę stalową. Materiał tego typu gwarantuje nie tylko wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, lecz także nie wchłania zapachów, nie wchodzi w reakcje z materiałami organicznymi i może być czyszczony przy użyciu silnych detergentów.

Bogata gama produktowa odznacza się uniwersalnym wzornictwem. Ze względu na wiele dostępnych rozmiarów szafy skrytkowe sprawdzą się bardzo dobrze do przetrzymywania drobnych rzeczy prywatnych i kosztowności oraz dużych toreb, plecaków czy nawet uniformów roboczych.

Co ważne, skrytki mają wzmocnione drzwiczki, a także są wyposażone w odrębne zamki cylindryczne. W połączeniu z naturalną wytrzymałością blachy takie rozwiązanie gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych przedmiotów.

Katalog produktowy obejmuje również modele z daszkiem, nóżkami bądź w wersji PLEXI z dodatkowym okienkiem wykonanym z mocnego tworzywa sztucznego. Szafki tworzone są standardowo w kolorze szarym lub niebieskim, jednak istnieje możliwość malowania proszkowego na jeden z 16 kolorów z palety RAL.

Sklep internetowy Shoper.pl