Szafy bez drzwi metalowe

Obieg dokumentów w firmie z reguły odbywa się w sposób uporządkowany. Do odpowiedniej organizacji porządku wśród stert teczek i papierów stworzone zostały szafy bez drzwi. Otwarte półki umożliwiają szybki dostęp do określonych papierowych zbiorów. Oferowane szafy biurowe są wykonane z estetycznej i solidnej blachy stalowej malowanej proszkowo. Dostępne są w sprzedaży regały w kolorach RAL.

Szafy bez drzwi do biura

Wysokość półek może być regulowana. W zależności od modelu można przesuwać w górę lub w dół o 25 mm w zakresie 3-4 położeń. Sprawia to, że bez problemu ustawisz rzędy segregatorów lub tac z dokumentami. Praktyczną szafę bez drzwi można wykorzystać w biurze, kancelarii czy gabinecie. Łatwo ją utrzymać w czystości. Meble te idealnie pasują do nowoczesnych pomieszczeń. Stąd wśród naszych klientów znajdują się banki i placówki pocztowe. Nadają się również do pracowni szkolnych na różnego rodzaju modele i pomoce szkolne.

Do zalet, o których warto wspomnieć, należy duża wytrzymałość i stabilność. Ściany szaf wykonywane są z blachy o grubości 0,7 mm. Nie ulegają łatwemu odkształceniu oraz uszkodzeniu. Dodatkowo producent zabezpieczył je przed korozją. Natomiast kolorowa powłoka wykazuje się odpornością na ścieranie i zarysowania. Brak drzwi w metalowych meblach daje użytkownikowi spore pole manewru. Tego typu rozwiązania oczywiście nie mogą służyć do przechowywania dokumentów objętych szczególną ochroną. Czyli akt pracowników, tajemnic firmowych itp. Do tego celu służą specjalnie zaprojektowane szafy aktowe dostępne w naszej ofercie.

Sklep internetowy Shoper.pl