Szafa na odzież KBS

Pracodawcy powinni dbać o odpowiednią prezencję swoich pracowników, którzy zobowiązani są nosić uniform w trakcie swojej zmiany. Niewyprasowany, brudny strój nie świadczy zbyt dobrze o firmie, dlatego warto zadbać o odzież na zmianę, a także dobre miejsce do jej przechowywania. Jeśli poszukujesz mebla przeznaczonego do tego celu, to nasza szafa KBS powinna Cię zainteresować. W sklepie Profesmeb przygotowaliśmy bogaty asortyment produktów z tej kategorii, które oferujemy w konkurencyjnej cenie.

Najlepsze szafy na odzież

Wykorzystanie szafy do segregacji odzieży w szatni pracowniczej pozwoli utrzymać porządek w pomieszczeniu. Nieświeże ubrania trafią do wydzielonej komory, gdzie będą odseparowane od tych czystych. Taki sposób przechowywania brudnych uniformów jest zgodny z zasadami BHP oraz sanitarnymi. Z mebli KBS powszechnie korzystają przedstawiciele branży gastronomicznej, przemysłu, budownictwa itp. Warto wykorzystać je szczególnie w zakładach pracy, gdzie uniformy robocze są bardziej narażone na zabrudzenie czy zamoczenie. 

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz szafy KBS, które wykonano z największą dbałością o detale. Do ich produkcji wykorzystano solidną blachę z metalu, który zapewnia całej konstrukcji dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Następnie całość pokryto warstwą farby stanowiącą dodatkową ochronę mebla. Barwnik nałożono metodą proszkową, która zapewnia dokładne rozmieszczenie pigmentu na całości. Kolor korpusu możesz wybrać samodzielnie, korzystając z szerokiej palety RAL. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie dopasować mebel na odzież do aranżacji pomieszczenia socjalnego. 

Katalog mebli do przechowywania odzieży obejmuje produkty o różnej pojemności, przez co bez problemu dostosujesz szafę do powierzchni szatni w swojej firmie. W przypadku większego pomieszczenia warto zainwestować w model KBS 1 składający się z dwóch kolumn półek na ubrania czyste oraz jednej ze skośną wrzutnią na brudne. W tej komorze należy tylko umieścić worek przeznaczony na rzeczy do prania, aby zachować porządek. Proponujemy też pojedyncze modele tylko z półkami skrytkowymi lub skośną wrzutnią. Meble można ze sobą dowolnie komponować według własnych potrzeb. 

Nasze meble socjalne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantować jak najwięcej miejsca do przechowywania odzieży, jednocześnie nie zajmując zbyt dużo przestrzeni w szatni. Na dole każdej szafy KBS umieszczono podwyższenie, które chroni wnętrze przed kontaktem z wilgocią, stanowiąc dodatkową ochronę antykorozyjną. Ich konstrukcja jest bardzo stabilna, a mimo to niezwykle lekka, dlatego meble można przestawiać bez większego problemu. 

Zamawiając nowoczesne szafy KBS do sortowania odzieży, nie zapomnij zapoznać się z pozostałym asortymentem naszego sklepu internetowego! W ofercie Profesmeb znajdziesz wiele interesujących produktów do szkoły, zakładu pracy itp. Specjalizujemy się w wysokiej klasy meblach metalowych, jednak w katalogu znajdziesz także eleganckie biurka, stoły konferencyjne czy regały przeznaczone do nowoczesnego biura lub sekretariatu. 

Sklep internetowy Shoper.pl