Szafki dla uczniów

Metalowe szafy dla uczniów to idealna propozycja dla każdej placówki edukacyjnej czy biblioteki. Przede wszystkim są one niezwykle trwałe i odporne na uderzenia czy zniszczenie. Stalowa, ocynkowana blacha gwarantuje długowieczność, z kolei doskonałe farby proszkowe zapewniają staranną estetykę. Precyzyjne zamki (na kłódkę, szyfr lub monetę) dokładnie zabezpieczą wszystkie przechowywane w nich rzeczy.
Niewątpliwą zaletą, jaką posiadają nasze szafy szkolne do szatni jest ich wysoka funkcjonalność. Można je bez trudu łączyć, dysponujemy też różnymi wzorami. W naszym katalogu znajdują się szafy do szatni pojedyncze, podwójne, potrójne oraz poczwórne. Na życzenie klienta możemy je podwyższyć, wyposażając w specjalne nóżki o wysokości 140 mm. Te, które ich nie posiadają, sprzedajmy także ze specjalnymi podstawami wraz z siedziskiem wykonanym z drewna lub PCV

Szafki szkolne o wysokości 180 cm

Szafa ubraniowa dla uczniów wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz w wizytownik. Drzwi posiadają otwory wentylacyjne które poprawiają cyrkulację powietrza wewnątrz szafy.

Szafki uczniowskie są produkowane z blach zimnowalcowanych, spawanych punktowo a następnie malowanych proszkowo na 16 kolorów według standardowej palety ral. Na życzenie możemy pomalować szafki innymi kolorami.

Szafki szkolne o szerokości komór 30cm - SUM 300

Szafki szkolne o szerokości komór 40cm - SUM400

Szafki o wysokości 150 cm

Szafka ubraniowa o wysokości 1500 mm - dla młodszych uczniów. Młodsze i niższe dzieci bez trudności powieszą ubranie i sięgną do półek. Szafy standardowo wyposażone są w drążek z haczykami, haczyk na drzwi i lusterko oraz w półki na podręczne drobiazgi, książki, kanapki. To idealna propozycja dla naszych najmłodszych pociech. 

Szafki o wysokości 135 cm

Szafka ubraniowa o wysokości 1350 mm - dla dzieci z przedszkoli. Maluchy bez trudności powieszą ubranie i sięgną do półek. Szafy standardowo wyposażone są w drążek z haczykami, haczyk na drzwi i lusterko oraz w półki na podręczne drobiazgi, książki, kanapki, półkę na czapkę i u dołu półkę na buty. W standardzie szafa zamykana zamkiem cylindrycznym z ryglem w 1 pkt.

Inne opcje zamknięcia:

  • rygiel w 3 pkt.,
  • uchwyt z zamknięciem na magnes.

Szafki skrytkowe - szafy uczniowskie

Szafki ubraniowe z drzwiami L

Szafy ubraniowe z drzwiami w kształcie litery „L" występują w dwóch typach: o szerokości komór 30cm i o szerokości 40cm. Szafki produkowane są w kilku standardach szafki tanie - cieńsza blacha, nowoczesny design oraz w wersji droższej gdzie używana jest grubsza blacha. Szafy zamykane są zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. W skład wyposażenia komór wchodzi drążek ubraniowy z 2 haczykami, haczyk, lusterko oraz wizytownik. Drzwi posiadają otwory wentylacyjne które poprawiają cyrkulację powietrza wewnątrz szafy. Szafy uczniowskie są produkowane z blach zimnowalcowanych, spawanych punktowo a następnie malowanych proszkowo na 13 kolorów według standardowej palety ral. Na życzenie możemy pomalować szafki innymi kolorami.


Szafki szkolne L - Komory o szerokości 30 cm

Szafki szkolne L - Komory o szerokości 40 cm

Sklep internetowy Shoper.pl