Szafki śniadaniowe - sklep internetowy

W tej kategorii znajdziecie Państwo bogatą gamę szafek śniadaniowych. Tak, jak w przypadku innych naszych produkcji, łączą one w sobie wysoką jakość wykonania, funkcjonalność i atrakcyjną cenę.

Praktyczna szafa śniadaniowa

Meble socjalne tego typu to szafki skrytkowe przeznaczone do przechowywania żywności, napojów oraz wszystkich elementów wykorzystywanych przez pracowników podczas posiłku – naczyń, sztućców itp. (choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by trzymać tam, klucze, telefon czy portfel). Najczęściej stanowią element wyposażenia stołówek, jadalni, bufetów oraz innych pomieszczeń o charakterze gastronomicznym. Odznaczają się niewielkimi gabarytami i pomagają w zachowaniu porządku w przestrzeni socjalnej.

Nasz katalog produktowy obejmuje szeroki wybór modeli – od 10 do nawet 40 skrytek o różnych gabarytach, w niektórych przypadkach wyposażonych dodatkowo w drzwiczki z okienkiem z pleksi. Jeśli więc szukacie Państwo rozwiązań tylko dla kilku pracowników albo dla większej ich grupy, propozycje od Profesmeb posiadają wiele satysfakcjonujących towarów.

Wszystkie szafki śniadaniowe wykonane są ze zgrzewanej blachy stalowej. Zastosowanie tego materiału szczególnie w kontekście artykułów spożywczych jest bardzo korzystne. Stal nie wchodzi w reakcję z materiałem organicznym, nie przesiąka zapachem, a jej konserwacja jest szybka i nieskomplikowana. Każda skrytka zaopatrzona jest w zamek w systemie Master Key (jednym kluczem można otworzyć wszystkie zamki). Na życzenie Klienta malujemy meble farbami proszkowymi na jeden z 16 kolorów z palety RAL.

Sklep internetowy Shoper.pl