Szpitalne szafki przyłóżkowe

Szafka jest niezbędnym meblem przy łóżku każdego pacjenta. Jej funkcjonalność jest szczególnie istotna podczas dłuższego pobytu w szpitalu. Niestety, w większości polskich placówek medycznych możemy spotkać bardzo stare szafki, które nie oferują zbyt dużej wygody użytkowania.

Szafki przyłóżkowe szpitalne w atrakcyjnych cenach

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno proste wersje z małą szufladą i blatem, jak i bardziej rozbudowane. W asortymencie posiadamy gablotę przyłóżkową na kółkach, która pozwala na jej swobodne przysuwanie i odsuwanie. Ułatwi to też pracę salowej, pozwoli na dokładniejsze i szybsze sprzątnięcie lub umycie podłogi. Dwa spośród tych kółek posiadają blokadę, która zabezpiecza przed niepożądanym przemieszczeniem się całości.

Zaletą tego modelu jest to, że zarówno szafka, jak i szuflada otwierają się z obu stron, dzięki czemu można w dowolny sposób ustawić mebel. Kolejnym rozwiązaniem poprawiającym funkcjonalność produktu jest wysuwany, obrotowy blat z możliwością regulowania jego wysokości. Pozwala to pacjentowi na dostosowanie go do swoich potrzeb oraz ułatwia spożywanie posiłków. Proponowane przez nas meble medyczne wykonane są z wysokiej jakości metalu – odpornego na uszkodzenia i wytrzymałego. Sprawia to, że zamówione produkty będą dobrze służyły przez lata zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu. Kolor szafki można wybrać z zaproponowanej palety. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z ofertą i kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Sklep internetowy Shoper.pl