Szpitalne stoliki chirurgiczne

Wśród wysokiej jakości mebli medycznych oferowanych przez nasz sklep warto zwrócić uwagę na stoliki chirurgiczne. Jest to bardzo ważny przedmiot, który znajduje się w każdej sali operacyjnej lub gabinecie zabiegowym. Jest niezbędny w pracy chirurga i pielęgniarki.

Niezawodne stoliki szpitalne

Oferujemy wersje o zróżnicowanych wymiarach oraz grubości blachy – od 0,8 mm do 1,5 mm. Oparte są na mocnych profilach metalowych, co wpływa na ich wysoką jakość. Nogi posiadają kółka, dzięki którym łatwo przesuwać mebel. Jednocześnie dwa z nich wyposażone są w blokadę, która zapobiega niechcianemu odjechaniu stolika. To istotna funkcja, która pozwala personelowi medycznemu dostosować mebel do warunków swojej pracy i wykonywanych w danym czasie zadań. W naszym asortymencie znaleźć Państwo mogą także mniejszy stolik chirurgiczny z możliwością regulowania jego wysokości.

To element medyczny, który doskonale sprawdzi się podczas przeprowadzania operacji, mniejszych zabiegów czy w codziennej praktyce stomatologicznej. W przypadku tego modelu istnieje możliwość wyboru koloru metalu, z którego jest on wykonany z dostępnej na naszej stronie palety barw. Takie rozwiązanie z pewnością ożywi nieco chłodną atmosferę wnętrza, jaka zazwyczaj panuje w czasie wizyty u lekarza. Oferowane produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dużą odpornością na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, związane z przemieszczaniem się mebli. To sprawia, że prezentowane meble medyczne będą służyć latami, nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności.

Sklep internetowy Shoper.pl