Sejf ogniochronny

W naszym szerokim asortymencie wyposażenia dostępne są nowoczesne sejfy ogniochronne, które zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony zawartości przed szkodliwym i niszczącym działaniem ognia i wysokich temperatur związanych z obecnością płomieni. W zależności od modelu sejfyposiadają różne certyfikaty poświadczające ich klasę bezpieczeństwa i odporności na ogień. Wyróżniamy sejfy ogniochronne z zabezpieczeniem 30 minut, 60 minut, 90 minut oraz 120 minut. Wszystkie sejfy  posiadają atesty potwierdzające poziom bezpieczeństwa wydawane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Konstrukcje sejfów ogniochronnych wykonane są z najwyższej jakości materiałów pokrytych dodatkowo warstwą ogniotrwałej farby. Dzięki specjalnym otworom w dnie lub ścianie tylnej sejfów bez problemu można je zamontować w domach, pomieszczeniach biurowych, hotelowych, itp. Wszystkie dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego sejfy ogniochronne zostały wykonane z wykorzystaniem najwyższej klasy komponentów spełniając jednocześnie rygorystyczne normy jakościowe.

Sejfy ognioochronne,ogniotrwałe, które proponujemy posiadają nowoczesny design, możliwość wyboru wielu rodzajów zamków (kluczowy, elektroniczny, szyfrowy mechaniczny). Duża dostępność sejfów ogniochronnych od ręki oraz bardzo atrakcyjne ceny to nasze główne atuty, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem sejfu do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiedni model sejfu ogniochronnego w najlepszej cenie.

Coraz więcej osób ma niewielki kontakt z gotówką, w końcu comiesięczną wypłatę otrzymujemy na konto bankowe, tam też trzymamy oszczędności. Jednak nie każde mienie można przechowywać w świecie wirtualnym, dotyczy to szczególnie ważnych dokumentów czy kosztownych kruszców. Jeśli poszukują Państwo bezpiecznego miejsca do takich celów, polecamy sejf ogniochronny, który dostępny jest w naszym sklepie w wielu wariantach.

Taki produkt doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale przede wszystkim w firmach i lokalach usługowych.  Można w nim bezpiecznie przechowywać dzienny utarg przed dostarczeniem go do banku. Sejf ogniochronny doskonale sprawdzi się też do trzymania dokumentów, które nie powinny trafić w niepowołane ręce. Nasze sejfy ognioodporne zaopatrzone są w solidne zamki elektroniczne, można też rozbudować zakupiony produkt o zabezpieczenie kluczowe lub szyfrowe. 

Dodatkową zaletą oferowanych modeli jest wewnętrzna powłoka ogniochronna, która zabezpieczy przetrzymywane mienie przed groźnymi skutkami pożaru. Poszczególne modele sejfów ogniochronnych, które znajdą Państwo w naszym sklepie, posiadają zabezpieczenie antywłamaniowe. Będzie ono przydatne szczególnie w miejscach narażonych na rabunek, takich jak firmy usługowe czy mieszkania prywatne. Nasz asortyment obejmuje sejfy ogniochronne w wielu rozmiarach, które można przymocować bezpiecznie do podłogi, jak również zabudować w ścianie. Konstrukcja pokryta jest farbą malowaną proszkowo, która prezentuje się estetycznie i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Zachęcamy też do sprawdzenia szaf ognioodpornych, również dostępnych w sklepie Profesmeb!

Sklep internetowy Shoper.pl