Sejfy ognioodporne - profesjonalne meble ogniotrwałe

W naszym szerokim asortymencie wyposażenia dostępne są nowoczesne sejfy ognioodporne, które zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony zawartości przed szkodliwym i niszczącym działaniem ognia i wysokich temperatur związanych z obecnością płomieni. W zależności od modelu sejfy ognioodporne posiadają różne certyfikaty poświadczające ich klasę bezpieczeństwa i odporności na ogień. Wyróżniamy sejfy ognioodporne z zabezpieczeniem 30 minut, 60 minut, 90 minut oraz 120 minut. Wszystkie sejfy posiadają atesty potwierdzające poziom bezpieczeństwa wydawane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Konstrukcje sejfów wykonane są z najwyższej jakości materiałów pokrytych dodatkowo warstwą ogniotrwałej farby. Dzięki specjalnym otworom w dnie lub ścianie tylnej sejfów ognioodpornych bez problemu można je zamontować w domach, pomieszczeniach biurowych, hotelowych, itp. Wszystkie dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego sejfy ognioodporne zostały wykonane z wykorzystaniem najwyższej klasy komponentów spełniając jednocześnie rygorystyczne normy jakościowe.

Sejfy ognioochronne,ogniotrwałe, które proponujemy  posiadają nowoczesny design, możliwość wyboru wielu rodzajów zamków (kluczowy, elektroniczny, szyfrowy mechaniczny). Duża dostępność sejfów od ręki oraz bardzo atrakcyjne ceny to nasze główne atuty dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiedni model sejfu w najlepszej cenie.

Coraz więcej osób ma niewielki kontakt z gotówką, w końcu comiesięczną wypłatę otrzymujemy na konto bankowe, tam też trzymamy oszczędności. Jednak nie każde mienie można przechowywać w świecie wirtualnym, dotyczy to szczególnie ważnych dokumentów czy kosztownych kruszców. Jeśli poszukują Państwo bezpiecznego miejsca do takich celów, polecamy sejf ogniochronny, który dostępny jest w naszym sklepie w wielu wariantach.

Taki produkt doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale przede wszystkim w firmach i lokalach usługowych. Można w nim bezpiecznie przechowywać dzienny utarg przed dostarczeniem go do banku, doskonale sprawdzi się też do trzymania dokumentów, które nie powinny trafić w niepowołane ręce. Nasze sejfy ognioodporne zaopatrzone są w solidne zamki elektroniczne, można też rozbudować zakupiony produkt o zabezpieczenie kluczowe lub szyfrowe. Dodatkową zaletą oferowanych modeli jest wewnętrzna powłoka ogniochronna, która zabezpieczy przetrzymywane mienie przed groźnymi skutkami pożaru. Poszczególne modele, które znajdą Państwo w naszym sklepie, posiadają zabezpieczenie antywłamaniowe. Będzie ono przydatne szczególnie w miejscach narażonych na rabunek, takich jak firmy usługowe czy mieszkania prywatne. Nasz asortyment obejmuje produkty w wielu rozmiarach, które można przymocować bezpiecznie do podłogi, jak również zabudować w ścianie. Konstrukcja pokryta jest farbą malowaną proszkowo, która prezentuje się estetycznie i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Zachęcamy też do sprawdzenia szaf ognioodpornych, również dostępnych w sklepie Profesmeb!

Sklep internetowy Shoper.pl