Dostarczamy wyposażenie do szatni w obiektach sportowych, zakładach pracy. W ofercie posiadamy szafki pracownicze, basenowe, szkolne, szafki skrytkowe na odzież i inne.

Jedną z naszych kluczowych propozycji są doskonałej jakości meble socjalne. Prezentowaną ofertę przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wszelkiego rodzaju zakładach pracy oraz obiektach sportowych. W naszym asortymencie znajdują się funkcjonalne i ergonomiczne szafy socjalne BHP, schowkowe, gospodarcze, strażackie, a także te, których przeznaczeniem jest przechowywanie czystej lub brudnej odzieży. Naszą ofertę wzbogacają także szafki socjalne.

W zależności od Państwa potrzeb oraz możliwości finansowych, w naszym asortymencie znajdują się meble zróżnicowane pod względem wymiarów, ilości półek oraz ich rozmieszczenia wewnątrz danej szafy i szafki.

Polecane przez nas szafy ubraniowe oraz gospodarcze pozwolą bezpiecznie i wygodnie przechowywać odzież pracowników oraz rzeczy niezbędne do wykonywania przez nich pracy. Z kolei dostępne w sprzedaży szafy schowkowe doskonale sprawdzą się jako wyposażenie wszelkiego rodzaju obiektów sportowych - na basenach, w klubach fitness itp.

Wszystkie proponowane meble socjalne charakteryzują się najwyższą klasą wykonania. Zastosowanie blachy stalowej czyni z nich elementy aranżacyjne pomieszczeń, których użytkowanie będzie odznaczać się maksymalną trwałością. Zostały one pomalowane farbą proszkową, prezentują się bardzo estetycznie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich specyfikacją.

 

P R O F E S M E B - MEBLE METALOWE

Promocja: szafki ubraniowe BHP, szafy socjalne, skrytkowe, śniadaniowe i inne.

szafki ubraniowe, szafki socjalne, szafki metalowe


Masz pytania ? Skontaktuj się z działem handlowym.

 

e-mail:  biuro@profesmeb.pl

tel. 61-623-22-83

tel. 61-646-50-81

fax. (61) 623-24-77

Tel.kom. 503-513-333

Tel.kom. 503-513-550 

meble metalowe, szafy metalowe, szafki ubraniowe, socjalne, szatniowe,szkolne,pracownicze


 

 Sklep internetowy Shoper.pl