MEBLE BIUROWE - GABINETOWE - KONFERENCYJNE - DOSTARCZYMY W 10 DNI !!!

                                                     Sklep internetowy meble biurowe,gabinetowe,konferencyjne,lady recepcyjne, szafy na dokumenty,biurka,kontenerki,tanie meble biurowe

              Meble biurowe express 10 dni Profesmeb Antrax          


Eleganckie wyposażenie biur i gabinetów.

Oferujemy niezwykle funkcjonalne meble gabinetowe. Proponowane systemy STATUS, MITO i IMPULS to połączenie prestiżu z komfortem pracy.

Każdy gabinet jest miejscem szczególnym. Jego przeznaczeniem jest głównie praca. To w nim podejmujemy istotne dla naszej profesji decyzje, snujemy plany dotyczące rozwoju firmy, przyjmujemy Klientów, współpracowników, czy też inwestorów. Aranżacja gabinetu jest niezwykle istotnym elementem. Wygląd naszego miejsca pracy bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie. Ogromne znaczenie ma wybór stylistyki wnętrza, dlatego też komponenty aranżacyjne, a w szczególności meble gabinetowe powinny odzwierciedlać nasz styl i podkreślać indywidualność.

Dostępne w naszej ofercie meble gabinetowe to połączenie klasycznego wzornictwa z niezwykle ciekawym, pełnym nowoczesnych detali designem. Ergonomiczność, najwyższa jakość oraz estetyka wykonania to cechy znamienne każdego z proponowanych systemów.
Wybierając oferowane przez nas meble gabinetowe, można mieć pewność, że wszelkim spotkaniom, konferencjom, jak również zwykłym czynnościom podczas codziennej pracy będzie towarzyszył komfort użytkowania nowatorsko zaprojektowanych i sumiennie wykonanych mebli do gabinetu.

Każdy z polecanych przez nas systemów mebli gabinetowych – STATUS, MITO oraz IMPULS będzie doskonałą propozycją dla nowoczesnego menedżera, ceniącego prestiżowe rozwiązania aranżacyjne.

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia zamieszczonych poniżej fotografii, które przedstawiają oblicze oferowanych mebli gabinetowych. Jesteśmy przekonani, że wybór naszych systemów pozwoli stworzyć w Państwa gabinecie niepowtarzalny klimat, który podkreśli charakter Waszego miejsca pracy.


STATUS

 

W gabinecie wyposażonym w system MITO królować będą niezwykle funkcjonalne, estetycznie prezentujące się meble, które dodadzą klasy każdemu miejscu pracy. Elementami systemu są m.in. wygodne, przestronne biurka, z których jedno posiada dodatkową szafkę. W zależności od indywidualnych potrzeb można więc wybrać biurko w wersji podstawowej lub wzbogaconej o praktyczną szafkę na niezbędne dokumenty, które zawsze będą pod ręką. Prestiżowy, elegancki styl mebli zawdzięczamy ich kolorystyce. Jasny i ciemny platan połączony z białymi, lakierowanymi detalami prezentuje się bardzo estetycznie i sprawia, że każdy pojedynczy element mebla harmonizuje się z całością doskonale.

MITO

Meble gabinetowe MITO
Meble gabinetowe MITO
Meble gabinetowe MITO

 

System IMPULS z pewnością wzbudzi zainteresowanie wśród zwolenników biurowego minimalizmu. Tym, co przykuwa pierwsze spojrzenie jest kontrast czerni i bieli. Dzięki tak przemyślanej kolorystyce, meble te są połączeniem wyrazistości z łagodnością. Podstawowym barwom towarzyszą odcienie dębu i kasztanu, którymi odznaczają się blaty. Konstrukcja mebli z systemu IMPULS została tak zaprojektowana, aby bryły poszczególnych elementów stały się dodatkowo ciekawym elementem dekoracyjnym.

IMPULS

Meble gabinetowe IMPULS
Meble gabinetowe IMPULS
Meble gabinetowe IMPULS

W celu uzyskania szczegółowych informacji o meblach gabinetowych skontaktuj się z nami.
Zapewniamy atrakcyjne ceny, projekt oraz szybkie terminy realizacji.

Biuro obsługi klienta:

biuro@profesmeb.pl

tel. 503 513 333, fax. (61) 623-24-77


Sklep internetowy Shoper.pl