Ławki do szatni

Na terenie szkoły czy firmy musi panować porządek. Chodzi tu przede wszystkim o bezpieczeństwo osób w niej przebywających. Dlatego na terenie przebieralni, obok regałów powinny pojawić się odpowiednio zaprojektowane siedzenia. Ważne jest ich wykończenie. Powinno być przyjazne dla człowieka i zabezpieczyć podłogę przed zniszczeniem.

Właśnie dlatego sprzedawane w naszym sklepie ławki do szatni są wykonane w zgodzie z ergonomią i normami BHP. Ich górna część skonstruowana jest z lakierowanego drewna liściastego. Stelaż tworzy układ rurek stalowych. Pokryte są one farbą proszkową w różnych kolorach zgodnych ze wzornikiem RAL. Nogi mają na dole odporne stopki z tworzywa. Zapobiega to powstawaniu uszkodzeń podłoża, na którym są ustawione.

Ławki szatniowe z wieszakami

Niektóre modele ławek szatniowych można zamówić w komplecie z wieszakami. W ten sposób przedmioty osobiste nie blokują ciągów komunikacyjnych. Zastosowanie ławek dodatkowo wyposażonych w specjalne wieszaki umożliwi wieszanie garderoby wierzchniej, plecaków czy też worków na obuwie w sposób uporządkowany i bezpieczny. W naszej ofercie znajdują się ławki z wieszakami zarówno jednostronne, jak i dwustronne. Ławka szatniowa jednostronna może zostać usytuowana przy ścianie, natomiast ta dwustronna sprawdzi się w innych częściach pomieszczeniach np. w centralnej części szatni. Przebieralnię szkolną czy zakładową należy zorganizować w sposób przemyślany, czyli tak, aby użytkownicy mieli zagwarantowany komfort i bezpieczeństwo.

Kupując w naszym sklepie, można dobrać ponadto odpowiednią długość ławki, która będzie dopasowana do konkretnego wnętrza. Asortyment oferowany jest na zamówienie. Dostawy mebli socjalnych realizujemy za pośrednictwem indywidualnego i zbiorczego transportu Profesmeb. Zajmujemy się zaopatrzeniem instytucji publicznych, obiektów sportowych i firm w profesjonalne meble socjalne.

Ławki szatniowe dla wymagających

Wszystkie ławki szatniowe oferowane w naszym sklepie charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i zostały wykonane z dbałością o każdy najmniejszy detal. To z kolei stanowi gwarancję ich bezpieczeństwa. Znajdziesz u nas ławki o długości od 100 cm do nawet 200 cm, które sprawdzą się w wielu przestrzeniach użytkowych, od szatni sportowych, szatni szkolnych czy też poczekalni i innych miejsc użyteczności publicznej. Na specjalne zamówienie wykonujemy również ławki do szatni w innych wymiarach, zgodnie z życzeniem klienta. Każda ławka szatniowa, szczególnie ta, która będzie użytkowania przez dzieci, powinna charakteryzować się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, co również gwarantują produkty sprzedawane w naszym sklepie. Nasz asortyment nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających klientów.

Ławka do szatni gwarancją wygody

Wysoka jakość materiałów oraz niezwykle staranne wykończenie naszych ławek gwarantuje ponadto dużą wygodę ich codziennego użytkowania. Dzięki zastosowaniu odpornych stopek z wysokiej jakości tworzywa każda ławka szatniowa z naszego katalogu jest bardzo stabilna, a drewniane siedzisko wykonane z dużą starannością nie haczy ubrań. To wszystko sprawia, że nasze produkty są chętnie wybierane i cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników. Ponadto, malowanie metodą proszkową elementów metalowych w naszych ławkach zapewnia trwałe i jednolite pokrycie powierzchni kolorem oraz zabezpiecza te elementy przed korozją. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Postaw na ławki do szatni z naszego katalogu i ciesz się ich wysoką jakością.

Sklep internetowy Shoper.pl