Ławki do szatni

Na terenie szkoły czy firmy musi panować porządek. Chodzi tu przede wszystkim o bezpieczeństwo osób w niej przebywających. Dlatego na terenie przebieralni, obok regałów powinny pojawić się odpowiednio zaprojektowane siedzenia. Ważne jest ich wykończenie. Powinno być przyjazne dla człowieka i zabezpieczyć podłogę przed zniszczeniem.

Właśnie dlatego sprzedawane w naszym sklepie ławki do szatni są wykonane w zgodzie z ergonomią i normami BHP. Ich górna część skonstruowana jest z lakierowanego drewna liściastego. Stelaż tworzy układ rurek stalowych. Pokryte są one farbą proszkową w różnych kolorach zgodnych ze wzornikiem RAL. Nogi mają na dole odporne stopki z tworzywa. Zapobiega to powstawaniu uszkodzeń podłoża, na którym są ustawione.

Ławki szatniowe z wieszakami

Niektóre modele ławek szatniowych można zamówić w komplecie z wieszakami. W ten sposób przedmioty osobiste nie blokują ciągów komunikacyjnych. Zarówno plecaki, kurtki, jak i worki na obuwie będą wisiały w sposób uporządkowany. Przebieralnią szkolną czy zakładową należy zorganizować w sposób przemyślany. Czyli tak, aby użytkownicy mieli zagwarantowany komfort i bezpieczeństwo.

Kupując w naszym sklepie, można dobrać odpowiednio długą ławkę dopasowaną do danej szatni. Dostępna jest m.in. z dwoma siedziskami po obu stronach wieszaka. Asortyment oferowany jest na zamówienie. Dostawy mebli socjalnych realizujemy za pośrednictwem indywidualnego i zbiorczego transportu Profesmeb. Zajmujemy się zaopatrzeniem instytucji publicznych, obiektów sportowych i firm w profesjonalne meble socjalne.

Sklep internetowy Shoper.pl